Robimy operę! - warsztaty dla rodzin z dziećmi


Warsztat 1 – Instrumenty (dla rodzin z dziećmi w wieku 7-11 lat)

Data: 1 grudnia 2019r. godz. 12.00 – 13.00

We współczesnym świecie muzycznym nie tylko wszystko może stać się muzyką, ale też wszystko może być instrumentem. Więcej – każdy z nas może być twórcą. Zapraszamy Was do wspólnego budowania instrumentów, wydobywania dźwięków i muzykowania na tysiąc sposobów!

Prowadzenie: Monika i Hubert Wińczyk – para artystów, których wrażliwość na klimat i zmiany klimatyczne popycha do myślenia o przyszłości i o tym ile na co dzień każdy i każda z nas generuje śmieci/odpadków i czy możemy jeszcze coś z nich odzyskać wprowadzając w nasze życie ideę zero_waste. W ramach swoich działaniach artystycznych, społecznych, aktywistycznych i edukacyjnych zapraszają m.in. na warsztaty  dźwiękowo-plastyczno-ekologiczne, podczas których, np. z odpadków powstają instrumenty, głównie z rodziny instrumentów perkusyjnych, jak grzechotki, kołatki, świstaki.

Cyklowi warsztatów patronuje Enea – Mecenas Teatru Wielkiego im. St. Moniuszki w Poznaniu

Co to?

Zainspirowani działaniami wokół pierwszej premiery tego sezonu zapraszamy w ciągu całego sezonu na warsztaty z upcyklingu, w trakcie których wraz z zaproszonymi artystami będziemy wytwarzać przedmioty związane z teatrem muzycznym.

Dla kogo?

Dla rodzin z dziećmi – prosimy o zwrócenie uwagi na dokładną kategorię wiekową podaną przy opisie konkretnego warsztatu.

Jak długo?

Warsztat trwa 60 minut.

Ile kosztuje?

10zł/osoba (bilety do zakupu w kasie biletowej Teatru oraz na stronie www.bilety.opera.poznan.pl)

szczegółowe informacje:

e-mail: edukacja@opera.poznan.pl

tel. (61) 65 90 266

Powrót do góry