Kalendarium

19:00  
pawilon nr 1 - Międzynarodowe Targi Poznańskie
premiera

Rusałka

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Martin Leginus
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia
Dorota Karolczak
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
kostiumy
Risk made in Warsaw
światła
Giuseppe di Iorio
dramaturg
Eugene Lavrenchuk
współpraca muzyczna
Mieczysław Unger
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek
inspicjenci
Paweł Kromolicki
inspicjenci
Natalia Trafankowska

Obsada

dyrygent
Martin Leginus
Wodnik
Rafał Korpik
Rusałka
Iwona Sobotka
Ježibaba
Małgorzata Walewska
Książę
Dominik Sutowicz
Obca Księżniczka
Magdalena Wilczyńska-Goś
Leśne Boginki
Natalia Puczniewska-Braun
Leśne Boginki
Monika Mych-Nowicka
Leśne Boginki
Dominika Stefańska
Leśniczy
Jaromir Trafankowski
Leśniczy
Vitalii Lashko
Kuchcik
Aleksandra Kiedrowska
Kuchcik
Liliya Lashko
Myśliwy
Tomasz Mazur
wykonawcy
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
18:00  
pawilon nr 1 - Międzynarodowe Targi Poznańskie

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Martin Leginus
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia
Dorota Karolczak
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
kostiumy
Risk made in Warsaw
światła
Giuseppe di Iorio
dramaturg
Eugene Lavrenchuk
współpraca muzyczna
Mieczysław Unger
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek
inspicjenci
Paweł Kromolicki
inspicjenci
Natalia Trafankowska

Obsada

dyrygent
Martin Leginus
Wodnik
Rafał Korpik
Rusałka
Magdalena Nowacka
Ježibaba
Joanna Motulewicz
Książę
Dominik Sutowicz
Obca Księżniczka
Magdalena Wilczyńska-Goś
Leśne Boginki
Natalia Puczniewska-Braun
Leśne Boginki
Monika Mych-Nowicka
Leśne Boginki
Dominika Stefańska
Leśniczy
Jaromir Trafankowski
Leśniczy
Vitalii Lashko
Kuchcik
Aleksandra Pokora
Kuchcik
Liliya Lashko
Myśliwy
Tomasz Mazur
wykonawcy
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
pawilon nr 1 - Międzynarodowe Targi Poznańskie

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Martin Leginus
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia
Dorota Karolczak
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
kostiumy
Risk made in Warsaw
światła
Giuseppe di Iorio
dramaturg
Eugene Lavrenchuk
współpraca muzyczna
Mieczysław Unger
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek
inspicjenci
Paweł Kromolicki
inspicjenci
Natalia Trafankowska

Obsada

dyrygent
Martin Leginus
Wodnik
Rafał Korpik
Rusałka
Iwona Sobotka
Ježibaba
Małgorzata Walewska
Książę
Dominik Sutowicz
Obca Księżniczka
Magdalena Wilczyńska-Goś
Leśne Boginki
Natalia Puczniewska-Braun
Leśne Boginki
Monika Mych-Nowicka
Leśne Boginki
Dominika Stefańska
Leśniczy
Jaromir Trafankowski
Leśniczy
Vitalii Lashko
Kuchcik
Aleksandra Pokora
Kuchcik
Liliya Lashko
Myśliwy
Tomasz Mazur
wykonawcy
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
foyer I piętra

Realizatorzy

choreografia
Tobiasz Sebastian Berg
13:00  
foyer I piętra

Realizatorzy

choreografia
Tobiasz Sebastian Berg
18:00  
foyer I piętra

Obsada

pianistka
Olena Skrok
prowadzenie koncertu
Jaromir Trafankowski
18:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia
Edward Clug
choreografia
Daniela Cardim

Obsada

wykonawcy
soliści, koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia
Edward Clug

Obsada

wykonawcy
soliści, koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
choreografia
Daniela Cardim
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia
Edward Clug
choreografia
Daniela Cardim

Obsada

wykonawcy
soliści, koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia
Edward Clug
choreografia
Daniela Cardim

Obsada

wykonawcy
soliści, koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
18:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia
Edward Clug
choreografia
Daniela Cardim

Obsada

wykonawcy
soliści, koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreograf
Martynas Rimeikis
scenograf
Marijus Jakovski
projektantka kostiumów
Elvita Brazdylytė
projektant oświetlenia
Levas Klein

Obsada

dyrygent
Modestas Barkauskas
wykonawcy
Orkiestra Symfoniczna Państwowego Teatru Muzycznego w Kłajpedzie
20:00  
Kościół Karmelitów w Poznaniu

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
kierownik chóru
Mariusz Otto

Obsada

wykonawcy
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
Powrót do góry