Kalendarium

18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria, projekcje i reżyseria świateł
Margo Zālīte
scenografia i reżyseria świateł
Dorota Karolczak
współkreacja reżyserii świateł
Wiktor Kuźma
ruch sceniczny
Agnieszka Wolna-Bartosik
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
kierownictwo chóru dziecięcego
Michał Sergiusz Mierzejewski
współpraca muzyczna
Maciej Koczur
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Obsada

Anhelli
Jan Jakub Monowid
Shaman
Jaromir Trafankowski
Ellenai
Joanna Freszel
Man on skis
Marek Szymański
Bird I
Aleksandra Pokora
Bird II
Lucyna Białas
Bird III
Barbara Gutaj-Monowid
Old Man
Michał Korzeniowski
Old Man (tancerz)
Taras Szczerbań
17:30  
scena duża
20:15  
scena duża
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Chikara Imamura
reżyseria
Marek Weiss
scenografia i reżyseria świateł
Paweł Dobrzycki
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Figaro
Dariusz Machej
Zuzanna
Barbara Gutaj-Monowid
Hrabia
Jerzy Mechliński
Hrabina
Magdalena Nowacka
Cherubin
Galina Kuklina
Bartolo
Damian Konieczek
Marcelina
Julia Mech
Basilio
Bartłomiej Szczeszek
Don Curzio
Karol Bochański
Barbarina
Lucyna Białas
Antonio
Rafał Korpik
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Chikara Imamura
reżyseria
Marek Weiss
scenografia i reżyseria świateł
Paweł Dobrzycki
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Figaro
Dariusz Machej
Zuzanna
Natalia Puczniewska-Braun
Hrabia
Robert Gierlach
Hrabina
Magdalena Nowacka
Cherubin
Magdalena Wilczyńska-Goś
Bartolo
Damian Konieczek
Marcelina
Julia Mech
Basilio
Bartłomiej Szczeszek
Don Curzio
Karol Bochański
Barbarina
Lucyna Białas
Antonio
Rafał Korpik
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Asuka Horiuchi
Książe / Służący
Mateusz Sierant
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Saeka Shirai
Pajac
Hayato Nishijima
Pan Radca
Ryszard Dłużewicz
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Marika Kucza
Książe / Służący
Angelos Antoniou
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Risako Seki
Pajac
Koichi Kamino
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
17:30  
scena duża
20:30  
scena duża
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Saeka Shirai
Książe / Służący
Hayato Nishijima
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Beatrice Rancani
Pajac
Sergio Chinnici
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Diana Cristescu
Książe / Służący
Arkadiusz Gumny
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Silvia Simeone
Pajac
Jakub Starzycki
Pan Radca
Ryszard Dłużewicz
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Marika Kucza
Książe / Służący
Angelos Antoniou
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Risako Seki
Pajac
Koichi Kamino
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Asuka Horiuchi
Książe / Służący
Mateusz Sierant
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Saeka Shirai
Pajac
Hayato Nishijima
Pan Radca
Ryszard Dłużewicz
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Diana Cristescu
Książe / Służący
Arkadiusz Gumny
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Silvia Simeone
Pajac
Jakub Starzycki
Pan Radca
Ryszard Dłużewicz
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
Powrót do góry