Kalendarium

11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Asuka Horiuchi
Książe / Służący
Mateusz Sierant
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Saeka Shirai
Pajac
Hayato Nishijima
Pan Radca
Ryszard Dłużewicz
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Marika Kucza
Książe / Służący
Angelos Antoniou
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Risako Seki
Pajac
Koichi Kamino
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Saeka Shirai
Książe / Służący
Hayato Nishijima
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Beatrice Rancani
Pajac
Sergio Chinnici
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Diana Cristescu
Książe / Służący
Arkadiusz Gumny
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Silvia Simeone
Pajac
Jakub Starzycki
Pan Radca
Ryszard Dłużewicz
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Marika Kucza
Książe / Służący
Angelos Antoniou
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Risako Seki
Pajac
Koichi Kamino
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Asuka Horiuchi
Książe / Służący
Mateusz Sierant
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Saeka Shirai
Pajac
Hayato Nishijima
Pan Radca
Ryszard Dłużewicz
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Diana Cristescu
Książe / Służący
Arkadiusz Gumny
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Silvia Simeone
Pajac
Jakub Starzycki
Pan Radca
Ryszard Dłużewicz
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Saeka Shirai
Książe / Służący
Hayato Nishijima
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Beatrice Rancani
Pajac
Sergio Chinnici
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Marika Kucza
Książe / Służący
Angelos Antoniou
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Risako Seki
Pajac
Koichi Kamino
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Asuka Horiuchi
Książe / Służący
Mateusz Sierant
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Saeka Shirai
Pajac
Hayato Nishijima
Pan Radca
Ryszard Dłużewicz
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Saeka Shirai
Książe / Służący
Hayato Nishijima
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Beatrice Rancani
Pajac
Sergio Chinnici
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
19:00  
scena duża
premiera

Don Juan

Realizatorzy

choreografia
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
19:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
Powrót do góry