Kalendarium

 

11:30  
Na zewnątrz budynku Teatru
15:30  
Na zewnątrz budynku Teatru
18:30  
Na zewnątrz budynku Teatru
19:00  
Kościół Karmelitów Bosych na Wzgórzu Św. Wojciecha w Poznaniu

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Obsada

sopran (Aria Ah! perfido)
Magdalena Nowacka
sopran (Msza C–dur)
Monika Mych-Nowicka
mezzosopran
Magdalena Wilczyńska-Goś
tenor
Piotr Friebe
bas
Damian Konieczek
11:00  
Sala Drabowicza

Obsada

sopran
Monika Mych-Nowicka
baryton
Jaromir Trafankowski
Zespół Instrumentów Dętych Blaszanych
Castle Brass
instrumenty perkusyjne
Piotr Kucharski
16:00  
Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi

Realizatorzy

reżyseria, scenografia i choreografia
Ran Arthur Braun
kierownictwo muzyczne i fortepian
Olena Skrok
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Obsada

Nemorino
Piotr Friebe
Adina
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Belcore
Jaromir Trafankowski
Dulcamara
Damian Konieczek
19:00  
Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi

Realizatorzy

reżyseria, scenografia i choreografia
Ran Arthur Braun
kierownictwo muzyczne i fortepian
Olena Skrok
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Obsada

Nemorino
Piotr Friebe
Adina
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Belcore
Jaromir Trafankowski
Dulcamara
Damian Konieczek
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Mateusz Sierant
SGANAREL
Jakub Starzycki
ELWIRA
Saeka Shirai
KAROLKA
Diana Cristescu
MAŁGOŚKA
Marika Kucza
ANNA
Silvia Simeone
PIETREK
Sergio Chinnici
ALONSO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CARLOS
Giorgio Tinari
LUDWIG
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
DON JUAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

SGANAREL
Arkadiusz Gumny
ELWIRA
Marika Kucza
KAROLKA
Anita Crema
MAŁGOŚKA
Beatrice Rancani
ANNA
Saeka Shirai
PIETREK
Angelos Antoniou
ALONSO
Gal Trobentar Žagar
CARLOS
Hayato Nishijima
LUDWIG
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Mateusz Sierant
SGANAREL
Jakub Starzycki
ELWIRA
Saeka Shirai
KAROLKA
Diana Cristescu
MAŁGOŚKA
Marika Kucza
ANNA
Silvia Simeone
PIETREK
Sergio Chinnici
ALONSO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CARLOS
Giorgio Tinari
LUDWIG
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
19:00  
Regionalne Centrum Kultury w Pile - „Fabryka Emocji”

Realizatorzy

dyrygent
Katarzyna Tomala-Jedynak
reżyseria
Marek Weiss
scenografia
Ryszard Kaja
reżyseria świateł
Marek Rydian
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Figaro
Jaromir Trafankowski
Rozyna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Almaviva
Piotr Friebe
Bartolo
Andrzej Ogórkiewicz
Basilio
Rafał Korpik
Berta
Magdalena Wilczyńska-Goś
Fiorello
Tomasz Mazur
Oficer
Michał Korzeniowski
18:00  
scena duża

Realizatorzy

dyrygent
Katarzyna Tomala-Jedynak
reżyseria
Marek Weiss
scenografia
Ryszard Kaja
reżyseria świateł
Marek Rydian
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Figaro
Jaromir Trafankowski
Rozyna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Almaviva
Piotr Friebe
Bartolo
Andrzej Ogórkiewicz
Basilio
Rafał Korpik
Berta
Magdalena Wilczyńska-Goś
Fiorello
Tomasz Mazur
Oficer
Michał Korzeniowski
19:00  
Foyer I piętra

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
scenografia i kostiumy
Julia Kosek

Obsada

Carmen
Galina Kuklina
Don Giovanni
Stanislav Kuflyuk
dramaturgia i reżyseria
Krzysztof Cicheński
Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
19:00  
Foyer I piętra

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
scenografia i kostiumy
Julia Kosek

Obsada

Carmen
Galina Kuklina
Don Giovanni
Stanislav Kuflyuk
dramaturgia i reżyseria
Krzysztof Cicheński
Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
18:00  
Foyer I piętra

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
scenografia i kostiumy
Julia Kosek

Obsada

Carmen
Galina Kuklina
Don Giovanni
Stanislav Kuflyuk
dramaturgia i reżyseria
Krzysztof Cicheński
Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Obsada

sopran (Aria Ah! perfido)
Magdalena Nowacka
sopran (Msza C–dur)
Monika Mych-Nowicka
mezzosopran
Magdalena Wilczyńska-Goś
tenor
Piotr Friebe
bas
Damian Konieczek
19:00  
scena duża
premiera

BER

19:00  
scena duża
19:00  
Aula UAM

Realizatorzy

dyrygent (J.S. Bach)
Artur Pizarro
dyrygent (G. Mahler)
Gabriel Chmura

Obsada

sopran
Monika Mych-Nowicka
fortepian (J.S. Bach)
Artur Pizarro
11:00  
Sala Drabowicza

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka Miller
wykonawcy:
Łukasz Berlin
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
13:00  
Sala Drabowicza

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka Miller
wykonawcy:
Łukasz Berlin
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
18:00  
Gminny Ośrodek Kultury w Kuślinie

Realizatorzy

Krzysztof Cicheński
Krzysztof Cicheński

Obsada

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notariusz
Karol Bochański
11:00  
scena duża
19:00  
scena duża
11:00  
scena duża
19:00  
scena duża
19:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyser
Krzysztof Cicheński
scenografia
Magda Flisowska
kostiumy
Laura Skowron
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Anioł
Magdalena Wachowska
Bohater
Hubert Walawski
Dziennikarz
Maciej Ogórkiewicz
Narrator
Marcin Kluczykowski
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyser
Krzysztof Cicheński
scenografia
Magda Flisowska
kostiumy
Laura Skowron
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Anioł
Magdalena Wachowska
Bohater
Hubert Walawski
Dziennikarz
Maciej Ogórkiewicz
Narrator
Marcin Kluczykowski
14:00  
Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi
16:00  
Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi
11:00  
Sala Drabowicza

Obsada

sopran
Monika Mych-Nowicka
baryton
Jaromir Trafankowski
Zespół Instrumentów Dętych Blaszanych
Castle Brass
instrumenty perkusyjne
Piotr Kucharski
14:00  
Gminny Ośrodek Kultury w Kuślinie
16:00  
Gminny Ośrodek Kultury w Kuślinie
18:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
18:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
18:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
16:00  
Sala Drabowicza
19:00  
Sala Drabowicza
15:00  
Sala Drabowicza
18:00  
Sala Drabowicza
19:00  
Filharmonia Gorzowska

Realizatorzy

dyrygent
Katarzyna Tomala-Jedynak
reżyseria
Marek Weiss
scenografia
Ryszard Kaja
reżyseria świateł
Marek Rydian
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Figaro
Jaromir Trafankowski
Rozyna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Almaviva
Piotr Friebe
Bartolo
Andrzej Ogórkiewicz
Basilio
Rafał Korpik
Berta
Magdalena Wilczyńska-Goś
Fiorello
Tomasz Mazur
Oficer
Michał Korzeniowski
19:00  
Filharmonia Gorzowska

Realizatorzy

dyrygent
Katarzyna Tomala-Jedynak
reżyseria
Marek Weiss
scenografia
Ryszard Kaja
reżyseria świateł
Marek Rydian
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Figaro
Jaromir Trafankowski
Rozyna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Almaviva
Piotr Friebe
Bartolo
Andrzej Ogórkiewicz
Basilio
Rafał Korpik
Berta
Magdalena Wilczyńska-Goś
Fiorello
Tomasz Mazur
Oficer
Michał Korzeniowski
Powrót do góry