Edukacja

Przybywajcie do opery – jest tu mnóstwo rzeczy do odkrycia! Lekcje, warsztaty, spacery, spotkania… – to okazje do tego, by szeroko otworzyć oczy, wyostrzyć słuch i się rozruszać. Naszym przewodnikiem jest ciekawość. Jeśli masz jej choć trochę, to trafiłeś we właściwe miejsce! Jesteś opiekunem grupy dzieci lub młodzieży o nieokiełznanej rządzy wiedzy? Zajrzyj do zakładki dla grup zorganizowanych. Na wszystkie pytania Twoich podopiecznych odpowiemy śpiewająco. Twoje dziecko rozpiera energia i ma niewyczerpane pokłady kreatywności? Zapraszamy! Mamy duże przestrzenie i dość powodów, by się twórczo pobrudzić. Szukaj ich w zakładce - dzieci. Sam jesteś dla siebie sterem, żeglarzem, okrętem po meandrach sztuki? Świetnie! W zakładce – dorośli znajdziesz zarówno spokojne wody (spotkania, prelekcje) jak i wysokie fale (Chór Dziadów i Bab). A my? Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą.

W sprawie synchronizacji zegarów, ustalenia współrzędnych i wymiany wszelkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt: edukacja@opera.poznan.pl lub tel. 61 65 90 219.

PS. Nauczycielki i nauczycieli zapraszamy do zapisywania się na listę odbiorców newslettera działu edukacji. Raz w miesiącu otrzymacie Państwo informację o najnowszych propozycjach naszego działu oraz materiały dydaktyczne.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA DZIAŁU EDUKACJI

 Informujemy, że wszystkie dostępne terminy wycieczek po Teatrze oraz lekcji z Teatrem Wielkim w sezonie 2023/2024 są już zarezerwowane.