Maria Callas. Master Class

Na zaproszenie Agencji GRUV ART z cyklu POZNAŃSKA PREMIERA na BIS 

"MARIA CALLAS. MASTER CLASS" z OCH -TEATRU 

22 stycznia 2018 godz. 19:00 w Teatrze Wielkim w Poznaniu

Krystyna Janda wraca jako Maria Callas i daje lekcję profesjonalizmu!Dwie przenikające się osobowości, dwa silne charaktery - jedno z najdoskonalszych przeobrażeń KRYSTYNY JANDY!  Niezwykle przejmująca sztuka, która chwyta za serce i wywołuje cały wachlarz emocji.

Reżyseria: Andrzej Domalik 

Obsada: Krystyna Janda, Michał Zieliński, Agnieszka Adamczak, Jolanta Wagner, Anna Patrys, Rafał Bartmiński, Mateusz Dębski

Powrót Callas. Po latach, po wielu nowych opracowaniach Jej życia, setkach materiałów zamieszonych przez ostatnie 20 lat, wywiadów i filmów na youtube, po dwóch biograficznych filmach kinowych i kilku telewizyjnych, nowa interpretacja niezwykłego tekstu teatralnego Terrence’a McNally’ego MARIA CALLAS. MASTER CLASS.

I znów reżyseruje Andrzej Domalik, w roli Marii Callas na nowo Krystyna Janda, w nowym ujęciu. To wielokrotnie nagradzany, grany na całym świecie tekst. O miłości do sztuki. Do muzyki. Fascynujący. Dowodzący tezy, że życie bez sztuki nie ma sensu. Że sztuka potrafi  sprawić, że wszystko, nawet codzienność, nabiera bogactwa i wartości. Opowieść o artystce, która z kolei sztuce oddała wszystko. Sztuce, która uczyniła ją szczęśliwą i podziwianą, a jednocześnie – samotną i zawiedzioną życiem. Wielka opowieść o pracy, warsztacie i relacji artysty z publicznością.

(Źródło: http://ochteatr.com.pl/event-data/2424/maria-callas-master-class) 

Organizator cyklu Poznańska Premiera:

GRUV ART Agencja Artystyczno-Reklamowa

www.gruv-art.com.pl

www.facebook.com/GRUV.ART.TEATR 

 

Powrót do góry