Kalendarium

 

11:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miler
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
goście:
Donat Zamiara
13:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miler
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
goście:
Donat Zamiara
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Gal Trobentar Žagar
SGANAREL
Jakub Starzycki
ELWIRA
Saeka Shirai
KAROLKA
Diana Cristescu
MAŁGOŚKA
Marika Kucza
ANNA
Silvia Simeone
PIETREK
Sergio Chinnici
ALONSO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CARLOS
Giorgio Tinari
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
SGANAREL
Arkadiusz Gumny
ELWIRA
Marika Kucza
KAROLKA
Anita Crema
MAŁGOŚKA
Beatrice Rancani
ANNA
Saeka Shirai
PIETREK
Salvador Martínez Masat
ALONSO
Gal Trobentar Žagar
CARLOS
Takatoshi Machiyama
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
SGANAREL
Arkadiusz Gumny
ELWIRA
Marika Kucza
KAROLKA
Anita Crema
MAŁGOŚKA
Beatrice Rancani
ANNA
Saeka Shirai
PIETREK
Takatoshi Machiyama
ALONSO
Gal Trobentar Žagar
CARLOS
Sergio Chinnici
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Gal Trobentar Žagar
SGANAREL
Jakub Starzycki
ELWIRA
Saeka Shirai
KAROLKA
Diana Cristescu
MAŁGOŚKA
Marika Kucza
ANNA
Silvia Simeone
PIETREK
Sergio Chinnici
ALONSO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CARLOS
Giorgio Tinari
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
SGANAREL
Arkadiusz Gumny
ELWIRA
Marika Kucza
KAROLKA
Anita Crema
MAŁGOŚKA
Beatrice Rancani
ANNA
Saeka Shirai
PIETREK
Salvador Martínez Masat
ALONSO
Gal Trobentar Žagar
CARLOS
Takatoshi Machiyama
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Gal Trobentar Žagar
SGANAREL
Jakub Starzycki
ELWIRA
Saeka Shirai
KAROLKA
Diana Cristescu
MAŁGOŚKA
Marika Kucza
ANNA
Silvia Simeone
PIETREK
Sergio Chinnici
ALONSO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CARLOS
Giorgio Tinari
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
19:00  
Akademicki Teatr Muzyczny „Olimpia”

Realizatorzy

fortepian
Olena Skrok

Obsada

sopran
Magdalena Nowacka
sopran
Natalia Puczniewska-Braun
tenor
Piotr Kalina
bas
Rafał Korpik
prowadzenie koncertu
Jaromir Trafankowski
20:00  
Kościół Karmelitów w Poznaniu

Realizatorzy

dyrygent
Marco Guidarini
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Obsada

sopran
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
mezzosopran
Magdalena Wilczyńska-Goś
tenor
Piotr Friebe
bas
Damian Konieczek
wykonawcy
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Akademicki Teatr Muzyczny „Olimpia”

Realizatorzy

fortepian
Olena Skrok

Obsada

sopran
Magdalena Nowacka
sopran
Natalia Puczniewska-Braun
tenor
Piotr Kalina
bas
Rafał Korpik
prowadzenie koncertu
Jaromir Trafankowski
20:00  
Kościół Karmelitów w Poznaniu

Realizatorzy

dyrygent
Marco Guidarini
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Obsada

sopran
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
mezzosopran
Magdalena Wilczyńska-Goś
tenor
Piotr Friebe
bas
Damian Konieczek
wykonawcy
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
18:00  
Aula UAM

Realizatorzy

dyrygent
Marco Guidarini
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

MADAME BUTTERFLY
Iwona Sobotka
PINKERTON
Dominik Sutowicz
SHARPLESS
Stanislav Kuflyuk
SUZUKI
Bernadetta Grabias
GORO
Szymon Rona
BONZO
Rafał Korpik
YAMADORI
Piotr Kalina
KATE
Karolina Zdrojkowska-Pytlak
COMMISARIO / UFFICIALE
Damian Konieczek
18:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i dramaturgia
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma

Obsada

CARMEN
Magdalena Wilczyńska-Goś
CHÓR MĘŻCZYZN
Piotr Friebe
CHÓR MĘŻCZYZN
Piotr Kalina
CHÓR MĘŻCZYZN
Mateusz Ługowski
CHÓR MĘŻCZYZN
Tomasz Mazur
CHÓR MĘŻCZYZN
Bartłomiej Szczeszek
CHÓR MĘŻCZYZN
Jaromir Trafankowski
BYK
Diana Cristescu
ŻOŁNIERZ
Arkadiusz Gumny
TORREADOR
Andrzej Płatek
PIELĘGNIARKA
Katarzyna Ufir
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i dramaturgia
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma

Obsada

CARMEN
Magdalena Wilczyńska-Goś
CHÓR MĘŻCZYZN
Piotr Friebe
CHÓR MĘŻCZYZN
Piotr Kalina
CHÓR MĘŻCZYZN
Mateusz Ługowski
CHÓR MĘŻCZYZN
Tomasz Mazur
CHÓR MĘŻCZYZN
Bartłomiej Szczeszek
CHÓR MĘŻCZYZN
Jaromir Trafankowski
BYK
Diana Cristescu
ŻOŁNIERZ
Arkadiusz Gumny
TORREADOR
Andrzej Płatek
PIELĘGNIARKA
Katarzyna Ufir
11:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miler
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
goście:
Donat Zamiara
13:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miler
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
gość:
Donat Zamiara
19:00  
Aula UAM

Realizatorzy

dyrygent
Justin Brown

Obsada

sopran
Ruslana Koval
baryton
Dario Solari
skrzypce
Boris Belkin
prowadzenie koncertu
Andrzej Seweryn
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia (Adagio na smyczki i organy)
Conrad Drzewiecki
choreografia (Powracające fale)
Emil Wesołowski
choreografia (Kilka krótkich sekwencji)
Jacek Przybyłowicz
choreografia / kostiumy / reżyseria świateł (8 m 68)
Robert Bondara

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia (Adagio na smyczki i organy)
Conrad Drzewiecki
choreografia (Powracające fale)
Emil Wesołowski
choreografia (Kilka krótkich sekwencji)
Jacek Przybyłowicz
choreografia / kostiumy / reżyseria świateł (8 m 68)
Robert Bondara

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia (Adagio na smyczki i organy)
Conrad Drzewiecki
choreografia (Powracające fale)
Emil Wesołowski
choreografia (Kilka krótkich sekwencji)
Jacek Przybyłowicz
choreografia / kostiumy / reżyseria świateł (8 m 68)
Robert Bondara

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia (Adagio na smyczki i organy)
Conrad Drzewiecki
choreografia (Powracające fale)
Emil Wesołowski
choreografia (Kilka krótkich sekwencji)
Jacek Przybyłowicz
choreografia / kostiumy / reżyseria świateł (8 m 68)
Robert Bondara

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
Powrót do góry