Duża fotografia w górnej części strony przedstawia zaciemnioną postać tancerki na scenie, na czerwonym tle.

Druga fotografia przedstawia tancerkę i tancerza baletowego na scenie, na czarnym tle.

Trzecia fotografia przedstawia tancerkę i tancerza baletowego w pozie. Na tancerzy pada żółte światło, na drugim planie znajduje się wizualizacja w zielonym kolorze.

Czwarta fotografia przedstawia zespół baletowy w dwóch rzędach, składający się z dziesięciu tancerek. Wszystkie kobiety ubrane są w ciemnoszary strój odsłaniający nogi i wykonują tę samą pozę, wysuwając prawe nogi do przodu.

Piąta fotografia to archiwalna, biało-czarna fotografia ukazująca zespół baletowy składający się z kobiet i mężczyzn. Wszyscy wykonują tę samą pozę, unosząc lewą rękę nad głową.

Kalendarium

11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Gal Trobentar Žagar
SGANAREL
Jakub Starzycki
ELWIRA
Saeka Shirai
KAROLKA
Diana Cristescu
MAŁGOŚKA
Marika Kucza
ANNA
Silvia Simeone
PIETREK
Sergio Chinnici
ALONSO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CARLOS
Giorgio Tinari
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
SGANAREL
Arkadiusz Gumny
ELWIRA
Marika Kucza
KAROLKA
Anita Crema
MAŁGOŚKA
Beatrice Rancani
ANNA
Saeka Shirai
PIETREK
Salvador Martínez Masat
ALONSO
Gal Trobentar Žagar
CARLOS
Takatoshi Machiyama
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
SGANAREL
Arkadiusz Gumny
ELWIRA
Marika Kucza
KAROLKA
Anita Crema
MAŁGOŚKA
Beatrice Rancani
ANNA
Saeka Shirai
PIETREK
Takatoshi Machiyama
ALONSO
Gal Trobentar Žagar
CARLOS
Sergio Chinnici
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Gal Trobentar Žagar
SGANAREL
Jakub Starzycki
ELWIRA
Saeka Shirai
KAROLKA
Diana Cristescu
MAŁGOŚKA
Marika Kucza
ANNA
Silvia Simeone
PIETREK
Sergio Chinnici
ALONSO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CARLOS
Giorgio Tinari
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
SGANAREL
Arkadiusz Gumny
ELWIRA
Marika Kucza
KAROLKA
Anita Crema
MAŁGOŚKA
Beatrice Rancani
ANNA
Saeka Shirai
PIETREK
Salvador Martínez Masat
ALONSO
Gal Trobentar Žagar
CARLOS
Takatoshi Machiyama
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk

Obsada

DON JUAN
Gal Trobentar Žagar
SGANAREL
Jakub Starzycki
ELWIRA
Saeka Shirai
KAROLKA
Diana Cristescu
MAŁGOŚKA
Marika Kucza
ANNA
Silvia Simeone
PIETREK
Sergio Chinnici
ALONSO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CARLOS
Giorgio Tinari
LUDWIK
Andrzej Płatek
KOMANDOR
Taras Szczerbań
SĘDZIA
Ryszard Dłużewicz
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia (Adagio na smyczki i organy)
Conrad Drzewiecki
choreografia (Powracające fale)
Emil Wesołowski
choreografia (Kilka krótkich sekwencji)
Jacek Przybyłowicz
choreografia / kostiumy / reżyseria świateł (8 m 68)
Robert Bondara

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia (Adagio na smyczki i organy)
Conrad Drzewiecki
choreografia (Powracające fale)
Emil Wesołowski
choreografia (Kilka krótkich sekwencji)
Jacek Przybyłowicz
choreografia / kostiumy / reżyseria świateł (8 m 68)
Robert Bondara

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia (Adagio na smyczki i organy)
Conrad Drzewiecki
choreografia (Powracające fale)
Emil Wesołowski
choreografia (Kilka krótkich sekwencji)
Jacek Przybyłowicz
choreografia / kostiumy / reżyseria świateł (8 m 68)
Robert Bondara

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia (Adagio na smyczki i organy)
Conrad Drzewiecki
choreografia (Powracające fale)
Emil Wesołowski
choreografia (Kilka krótkich sekwencji)
Jacek Przybyłowicz
choreografia / kostiumy / reżyseria świateł (8 m 68)
Robert Bondara

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
Powrót do góry