Kalendarium

19:00  
scena duża
premiera

Don Juan

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska

Obsada

Don Juan
Mateusz Sierant
Sganarel
Jakub Starzycki
Elwira
Saeka Shirai
Karolka
Diana Cristescu
Małgośka
Marika Kucza
Anna
Silvia Simeone
Pietrek
Sergio Chinnici
Alonso
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
Carlos
Giorgio Tinari
Ludwik
Andrzej Płatek
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska

Obsada

Don Juan
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
Sganarel
Arkadiusz Gumny
Elwira
Marika Kucza
Karolka
Anita Crema
Małgośka
Beatrice Rancani
Anna
Saeka Shirai
Pietrek
Angelos Antoniou
Alonso
Gal Trobentar Žagar
Carlos
Hayato Nishijima
Ludwik
Andrzej Płatek
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska

Obsada

Don Juan
Mateusz Sierant
Sganarel
Jakub Starzycki
Elwira
Saeka Shirai
Karolka
Diana Cristescu
Małgośka
Marika Kucza
Anna
Silvia Simeone
Pietrek
Sergio Chinnici
Alonso
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
Carlos
Giorgio Tinari
Ludwik
Andrzej Płatek
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska

Obsada

Don Juan
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
Sganarel
Arkadiusz Gumny
Elwira
Marika Kucza
Karolka
Anita Crema
Małgośka
Beatrice Rancani
Anna
Saeka Shirai
Pietrek
Angelos Antoniou
Alonso
Gal Trobentar Žagar
Carlos
Hayato Nishijima
Ludwik
Andrzej Płatek
19:00  
scena duża

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek

Obsada

Helena
Marika Kucza
Parys
Mateusz Sierant
Achilles
Arkadiusz Gumny
Hektor
Gal Trobentar Žagar
Andromacha
Asuka Horiuchi
Bryzeida
Diana Cristescu
Patroklos
John Svensson
Odyseusz
Taras Szczerbań
Agamemnon
Artur Furtacz
Priam
Paweł Kromolnicki
Menelaos
Andrzej Płatek
Ifigenia
Lena Englert
Dziewczynka
Amelia Gumna
18:00  
scena duża

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek

Obsada

Helena
Marika Kucza
Parys
Mateusz Sierant
Achilles
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
Hektor
Angelos Antoniou
Andromacha
Risako Seki
Bryzeida
Silvia Simeone
Patroklos
Hayato Nishijima
Odyseusz
Taras Szczerbań
Agamemnon
Artur Furtacz
Priam
Paweł Kromolnicki
Menelaos
Andrzej Płatek
Ifigenia
Lena Englert
Dziewczynka
Amelia Gumna
18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian
18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian
18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian
18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian
19:00  
scena duża
premiera

BER

Realizatorzy

TAKE ME WITH YOU
choreografia, kostiumy / Choreography, Costume
Robert Bondara
muzyka / music
utwory zespołu RADIOHEAD
BLIND WORDS
choreografia / Choreography
Martynas Rimeikis
muzyka / music
Steve Reich, Lawrence English, Meredith Monk
EPISODE 31
choreografia, dekoracje, video / Choreography, Set Design, Video Design
Alexander Ekman
muzyka / music
Mikael Karlsson
Ane Brun, Erik Satie
kostiumy i charakteryzacja / Costume & Make-Up Design
Luke Simcock
reżyseria świateł / Lighting Design
Nicole Pearce
fragmenty wierszy w wykonaniu / spoken excerpts of poems
Elinor Basescu
18:00  
scena duża

Realizatorzy

TAKE ME WITH YOU
choreografia, kostiumy / Choreography, Costume
Robert Bondara
muzyka / music
utwory zespołu RADIOHEAD
BLIND WORDS
choreografia / Choreography
Martynas Rimeikis
muzyka / music
Steve Reich, Lawrence English, Meredith Monk
EPISODE 31
choreografia, dekoracje, video / Choreography, Set Design, Video Design
Alexander Ekman
muzyka / music
Mikael Karlsson
Ane Brun, Erik Satie
kostiumy i charakteryzacja / Costume & Make-Up Design
Luke Simcock
reżyseria świateł / Lighting Design
Nicole Pearce
fragmenty wierszy w wykonaniu / spoken excerpts of poems
Elinor Basescu
19:00  
scena duża

Realizatorzy

TAKE ME WITH YOU
choreografia, kostiumy / Choreography, Costume
Robert Bondara
muzyka / music
utwory zespołu RADIOHEAD
BLIND WORDS
choreografia / Choreography
Martynas Rimeikis
muzyka / music
Steve Reich, Lawrence English, Meredith Monk
EPISODE 31
choreografia, dekoracje, video / Choreography, Set Design, Video Design
Alexander Ekman
muzyka / music
Mikael Karlsson
Ane Brun, Erik Satie
kostiumy i charakteryzacja / Costume & Make-Up Design
Luke Simcock
reżyseria świateł / Lighting Design
Nicole Pearce
fragmenty wierszy w wykonaniu / spoken excerpts of poems
Elinor Basescu
11:00  
scena duża

Realizatorzy

TAKE ME WITH YOU
choreografia, kostiumy / Choreography, Costume
Robert Bondara
muzyka / music
utwory zespołu RADIOHEAD
BLIND WORDS
choreografia / Choreography
Martynas Rimeikis
muzyka / music
Steve Reich, Lawrence English, Meredith Monk
EPISODE 31
choreografia, dekoracje, video / Choreography, Set Design, Video Design
Alexander Ekman
muzyka / music
Mikael Karlsson
Ane Brun, Erik Satie
kostiumy i charakteryzacja / Costume & Make-Up Design
Luke Simcock
reżyseria świateł / Lighting Design
Nicole Pearce
fragmenty wierszy w wykonaniu / spoken excerpts of poems
Elinor Basescu
Powrót do góry