Kalendarium

 

18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Kopciuszek
Saeka Shirai
Książe
Angelos Antoniou
Macocha
Agnieszka Wolna
Gruszka
Julia Korbańska
Pietruszka
Natalia Trafankowska
Nauczyciel tańca
Viktor Davydiuk
Mistrz ceremonii
Taras Szczerbań
Wiosna
Risako Seki
Lato
Bianca Gradassi
Jesień
Lidia Zwolińska
Zima
Asuka Horiuchi
Matka chrzestna
Karolina Sierant
18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Kopciuszek
Asuka Horiuchi
Książę
Mateusz Sierant
Macocha
Natalia Trafankowska
Gruszka
Dominika Babiarz
Pietruszka
Katarzyna Augustyn
Nauczyciel tańca
Viktor Davydiuk
Mistrz ceremonii
Andrzej Płatek
Wiosna
Marika Kucza
Lato
Carla Farina
Jesień
Silvia Simeone
Zima
Saeka Shirai
Matka chrzestna
Karolina Sierant
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

fortepian
Olga Lemko

Obsada

sopran
Monika Mych-Nowicka
mezzosopran
Galina Kuklina
choreografia
John Svensson
tancerze:
Beatrice Rancani
tancerze:
John Svensson
prowadzenie koncertu
Jaromir Trafankowski
18:00  
scena duża

Realizatorzy

dyrygent
Jacek Kaspszyk

Obsada

baryton
Stanislav Kuflyuk
19:00  
scena duża

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman
19:00  
scena duża

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman
19:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Mirosław Gałęski
reżyseria
Andrzej Ogórkiewicz
scenografia i reżyseria świateł
Marta Dorożalska
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Obsada

Wanda
Aleksandra Pokora
Wanda
Karolina Pytlak
Bojomir
Maciej Marcinkowski
Bojomir
Paweł Szajek
Łucja
Marcelina Górska
Łucja
Katarzyna Graczykowska
Nikita
Michał Korzeniowski
Nikita
Mariusz Otto
Dobrosław
Romuald Piechocki
16:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Mirosław Gałęski
reżyseria
Andrzej Ogórkiewicz
scenografia i reżyseria świateł
Marta Dorożalska
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Obsada

Wanda
Aleksandra Pokora
Wanda
Karolina Pytlak
Bojomir
Maciej Marcinkowski
Bojomir
Paweł Szajek
Łucja
Marcelina Górska
Łucja
Katarzyna Graczykowska
Nikita
Michał Korzeniowski
Nikita
Mariusz Otto
Dobrosław
Romuald Piechocki
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Mirosław Gałęski
reżyseria
Andrzej Ogórkiewicz
scenografia i reżyseria świateł
Marta Dorożalska
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Obsada

Wanda
Aleksandra Pokora
Wanda
Karolina Pytlak
Bojomir
Maciej Marcinkowski
Bojomir
Paweł Szajek
Łucja
Marcelina Górska
Łucja
Katarzyna Graczykowska
Nikita
Michał Korzeniowski
Nikita
Mariusz Otto
Dobrosław
Romuald Piechocki
18:00  
scena duża

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

fortepian
Olena Skrok

Obsada

wystąpią:
Soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula UAM

Realizatorzy

fortepian
Janusz Olejniczak

Obsada

sopran
Olga Pasiecznik
19:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olena Skrok
reżyseria i scenografia
Ran Arthur Braun

Obsada

DON GIOVANNI
Jaromir Trafankowski
LEPORELLO
Andrzej Ogórkiewicz
DONNA ANNA
Magdalena Nowacka
DONNA ELVIRA
Magdalena Wilczyńska-Goś
ZERLINA
Natalia Puczniewska-Braun
DON OTTAVIO
Piotr Friebe
MASETTO
Damian Konieczek
COMMENDATORE
Rafał Korpik
RAPER
Kornel „Koro” Regel
oraz
Marian Kulczyński
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olena Skrok
reżyseria i scenografia
Ran Arthur Braun

Obsada

DON GIOVANNI
Jaromir Trafankowski
LEPORELLO
Andrzej Ogórkiewicz
DONNA ANNA
Magdalena Nowacka
DONNA ELVIRA
Magdalena Wilczyńska-Goś
ZERLINA
Natalia Puczniewska-Braun
DON OTTAVIO
Piotr Friebe
MASETTO
Damian Konieczek
COMMENDATORE
Rafał Korpik
RAPER
Kornel „Koro” Regel
oraz
Marian Kulczyński
18:00  
Aula UAM

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini

Obsada

wystąpią:
Soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Nova

Realizatorzy

dyrygent
Aleksander Gref
fortepian
Olga Lemko
fortepian
Olena Skrok
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Obsada

sopran
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
kontratenor
Tomasz Raczkiewicz
baryton
Jaromir Trafankowski
19:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

wystąpią:
Soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

wystąpią:
Soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko
reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu

Obsada

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notario
Marek Szymański
Tancerze:
Diana Cristescu
Tancerze:
Mateusz Sierant
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko
reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu

Obsada

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notario
Marek Szymański
Tancerze:
Diana Cristescu
Tancerze:
Mateusz Sierant
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
13:00  
Poznań
premiera

Solastalgia

Realizatorzy

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
13:00  
Poznań

Realizatorzy

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
13:00  
Poznań

Realizatorzy

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
13:00  
Poznań

Realizatorzy

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
11:00  
Sala Drabowicza

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miller
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
13:00  
Sala Drabowicza

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miller
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
19:00  
Aula Artis
19:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
18:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
Powrót do góry