Duża fotografia w górnej części strony przedstawia zaciemnioną postać tancerki na scenie, na czerwonym tle.

Druga fotografia przedstawia tancerkę i tancerza baletowego na scenie, na czarnym tle.

Trzecia fotografia przedstawia tancerkę i tancerza baletowego w pozie. Na tancerzy pada żółte światło, na drugim planie znajduje się wizualizacja w zielonym kolorze.

Czwarta fotografia przedstawia zespół baletowy w dwóch rzędach, składający się z dziesięciu tancerek. Wszystkie kobiety ubrane są w ciemnoszary strój odsłaniający nogi i wykonują tę samą pozę, wysuwając prawe nogi do przodu.

Piąta fotografia to archiwalna, biało-czarna fotografia ukazująca zespół baletowy składający się z kobiet i mężczyzn. Wszyscy wykonują tę samą pozę, unosząc lewą rękę nad głową.

Kalendarium

18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Kopciuszek
Saeka Shirai
Książe
Angelos Antoniou
Macocha
Agnieszka Wolna
Gruszka
Julia Korbańska
Pietruszka
Natalia Trafankowska
Nauczyciel tańca
Viktor Davydiuk
Mistrz ceremonii
Taras Szczerbań
Wiosna
Risako Seki
Lato
Bianca Gradassi
Jesień
Lidia Zwolińska
Zima
Asuka Horiuchi
Matka chrzestna
Karolina Sierant
18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Kopciuszek
Asuka Horiuchi
Książę
Mateusz Sierant
Macocha
Natalia Trafankowska
Gruszka
Dominika Babiarz
Pietruszka
Katarzyna Augustyn
Nauczyciel tańca
Viktor Davydiuk
Mistrz ceremonii
Andrzej Płatek
Wiosna
Marika Kucza
Lato
Carla Farina
Jesień
Silvia Simeone
Zima
Saeka Shirai
Matka chrzestna
Karolina Sierant
19:00  
scena duża

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman
19:00  
scena duża

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman
18:00  
scena duża

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
Powrót do góry