Kalendarium

19:00  
Foyer I piętra

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
dramaturgia i reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek

Obsada

Carmen
Galina Kuklina
Don Giovanni
Stanislav Kuflyuk
Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
I skrzypce
Sandra Haniszewska-Kubasik
II skrzypce
Wojciech Sablik
Altówka
Remigiusz Strzelczyk
Wiolonczela
Krzysztof Kubasik
Kontrabas
Maciej Pakuła
Fortepian
Shizuka Okumura-Wasiulewska
19:00  
Foyer I piętra

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
dramaturgia i reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek

Obsada

Carmen
Galina Kuklina
Don Giovanni
Stanislav Kuflyuk
Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
I skrzypce
Sandra Haniszewska-Kubasik
II skrzypce
Wojciech Sablik
Altówka
Remigiusz Strzelczyk
Wiolonczela
Krzysztof Kubasik
Kontrabas
Maciej Pakuła
Fortepian
Shizuka Okumura-Wasiulewska
12:00  
Na zewnątrz budynku Teatru
18:00  
Foyer I piętra

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
dramaturgia i reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek

Obsada

Carmen
Galina Kuklina
Don Giovanni
Stanislav Kuflyuk
Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
I skrzypce
Magdalena Olech
II skrzypce
Aleksandra Lesner
Altówka
Zuzanna Wesołowska
Wiolonczela
Jan Wójcik
Kontrabas
Kacper Bardzki
Fortepian
Shizuka Okumura-Wasiulewska
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Obsada

sopran (Aria Ah! perfido)
Magdalena Nowacka
sopran (Msza C–dur)
Monika Mych-Nowicka
mezzosopran
Magdalena Wilczyńska-Goś
tenor
Piotr Friebe
bas
Damian Konieczek
19:00  
scena duża
premiera

BER

Realizatorzy

TAKE ME WITH YOU
Robert Bondara
EPISODE 31
Alexander Ekman
BLIND WORDS
Martynas Rimeikis
19:00  
scena duża

Realizatorzy

TAKE ME WITH YOU
Robert Bondara
EPISODE 31
Alexander Ekman
BLIND WORDS
Martynas Rimeikis
19:00  
Aula UAM

Realizatorzy

dyrygent (J.S. Bach)
Artur Pizarro
dyrygent (G. Mahler)
Gabriel Chmura

Obsada

sopran
Monika Mych-Nowicka
fortepian (J.S. Bach)
Artur Pizarro
11:00  
Sala Drabowicza

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka Miller
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
13:00  
Sala Drabowicza

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka Miller
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
16:00  
scena duża

Realizatorzy

reżyseria, scenografia i choreografia
Ran Arthur Braun
kierownictwo muzyczne i fortepian
Olena Skrok
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
asystentka scenografa
Karolina Grzeszczuk

Obsada

Nemorino
Piotr Friebe
Adina
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Belcore
Jaromir Trafankowski
Dulcamara
Damian Konieczek
Tancerze:
Arkadiusz Gumny
Tancerze:
Massimiliano Romano
Tancerze:
Jakub Starzycki
Tancerze:
Gal Trobentar Žagar
Tancerze:
Sergio Chinnici
19:00  
scena duża

Realizatorzy

reżyseria, scenografia i choreografia
Ran Arthur Braun
kierownictwo muzyczne i fortepian
Olena Skrok
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
asystentka scenografa
Karolina Grzeszczuk

Obsada

Nemorino
Piotr Friebe
Adina
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Belcore
Jaromir Trafankowski
Dulcamara
Damian Konieczek
Tancerze:
Arkadiusz Gumny
Tancerze:
Massimiliano Romano
Tancerze:
Jakub Starzycki
Tancerze:
Gal Trobentar Žagar
Tancerze:
Sergio Chinnici
18:00  
Gminny Ośrodek Kultury w Kuślinie

Realizatorzy

Krzysztof Cicheński
Krzysztof Cicheński
scenografia
Julia Kosek
choreografia:
Diana Cristescu
kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko

Obsada

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notariusz
Karol Bochański
Tancerze:
Diana Cristescu
Tancerze:
Mateusz Sierant
11:00  
scena duża

Realizatorzy

TAKE ME WITH YOU
Robert Bondara
BLIND WORDS
Martynas Rimeikis
EPISODE 31
Alexander Ekman
Powrót do góry