Kalendarium

19:00  
scena duża

Realizatorzy

dyrygent
Jerzy Wołosiuk
prowadzenie koncertu
Małgorzata Pawłowska

Obsada

sopran
Magdalena Nowacka
19:00  
foyer I piętra

Realizatorzy

prowadzenie koncertu
Małgorzata Pawłowska

Obsada

I skrzypce
Sandra Haniszewska-Kubasik
II skrzypce
Wojciech Sablik
altówka
Remigiusz Strzelczyk
wiolonczela
Krzysztof Kubasik
18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Kopciuszek
Marika Kucza
Książę
Arkadiusz Gumny
Macocha
Karolina Sierant
Gruszka
Julia Korbańska
Pietruszka
Natalia Trafankowska
Nauczyciel tańca
Angelos Antoniou
Mistrz ceremonii
Taras Szczerbań
Wiosna
Risako Seki
Lato
Bianca Gradassi
Jesień
Beatrice Rancani
Zima
Diana Cristescu
Matka chrzestna
Asuka Horiuchi
18:00  
scena duża

Realizatorzy

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Kopciuszek
Saeka Shirai
Książe
Angelos Antoniou
Macocha
Agnieszka Wolna
Gruszka
Julia Korbańska
Pietruszka
Natalia Trafankowska
Nauczyciel tańca
Viktor Davydiuk
Mistrz ceremonii
Taras Szczerbań
Wiosna
Risako Seki
Lato
Bianca Gradassi
Jesień
Lidia Zwolińska
Zima
Asuka Horiuchi
Matka chrzestna
Karolina Sierant
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

fortepian
Olga Lemko

Obsada

wystąpią:
Soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu
18:00  
Aula UAM

Realizatorzy

dyrygent
Justin Brown
fortepian
Andrei Korobeinikov
trąbka
Maciej Gwóźdź
19:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Mirosław Gałęski
reżyseria
Andrzej Ogórkiewicz
scenografia i reżyseria świateł
Marta Dorożalska
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Obsada

Wanda
Aleksandra Pokora
Wanda
Karolina Zdrojkowska-Pytlak
Bojomir
Maciej Marcinkowski
Bojomir
Paweł Szajek
Łucja
Marcelina Górska
Łucja
Katarzyna Graczykowska
Nikita
Michał Korzeniowski
Nikita
Mariusz Otto
Dobrosław
Romuald Piechocki
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Mirosław Gałęski
reżyseria
Andrzej Ogórkiewicz
scenografia i reżyseria świateł
Marta Dorożalska
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Obsada

Wanda
Aleksandra Pokora
Wanda
Karolina Zdrojkowska-Pytlak
Bojomir
Maciej Marcinkowski
Bojomir
Paweł Szajek
Łucja
Marcelina Górska
Łucja
Katarzyna Graczykowska
Nikita
Michał Korzeniowski
Nikita
Mariusz Otto
Dobrosław
Romuald Piechocki
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

TAKE ME WITH YOU
Robert Bondara
BLIND WORDS
Martynas Rimeikis
EPISODE 31
Alexander Ekman
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

TAKE ME WITH YOU
Robert Bondara
BLIND WORDS
Martynas Rimeikis
EPISODE 31
Alexander Ekman
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

TAKE ME WITH YOU
Robert Bondara
BLIND WORDS
Martynas Rimeikis
EPISODE 31
Alexander Ekman
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

fortepian
Olena Skrok

Obsada

wystąpią:
Soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula UAM

Realizatorzy

fortepian
Janusz Olejniczak

Obsada

sopran
Olga Pasiecznik
19:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olena Skrok
reżyseria i scenografia
Ran Arthur Braun

Obsada

DON GIOVANNI
Jaromir Trafankowski
LEPORELLO
Andrzej Ogórkiewicz
DONNA ANNA
Magdalena Nowacka
DONNA ELVIRA
Magdalena Wilczyńska-Goś
ZERLINA
Natalia Puczniewska-Braun
DON OTTAVIO
Piotr Friebe
MASETTO
Damian Konieczek
COMMENDATORE
Rafał Korpik
RAPER
Kornel „Koro” Regel
oraz
Marian Kulczyński
Powrót do góry