Kalendarium

 

19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
18:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
19:00  
pawilon nr 1 - Międzynarodowe Targi Poznańskie

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Rafał Kłoczko
reżyseria i choreografia
Ilaria Lanzino
dekoracje
Dorota Karolczak
kostiumy
Ilona Binarsch
światła
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
choreografia
Dominika Babiarz
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek
choreografia
Natalia Trafankowska
asystent dyrygenta
Andrei Yakushau
inspicjent
Wiesława Wiza

Obsada

Chicha
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Stach, Oficer
Piotr Kalina
Jawnuta
Galina Kuklina-Kępczyńska
Jewa
Magdalena Wilczyńska-Goś
Bartosz
Jaromir Trafankowski
Dżęga
Tomasz Mazur
Morygo
Damian Konieczek
Szymon
Rafał Korpik
wykonawcy
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
18:00  
pawilon nr 1 - Międzynarodowe Targi Poznańskie

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Rafał Kłoczko
reżyseria i choreografia
Ilaria Lanzino
dekoracje
Dorota Karolczak
kostiumy
Ilona Binarsch
światła
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
choreografia
Dominika Babiarz
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek
choreografia
Natalia Trafankowska
asystent dyrygenta
Andrei Yakushau
inspicjent
Wiesława Wiza

Obsada

Chicha
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Stach, Oficer
Piotr Kalina
Jawnuta
Galina Kuklina-Kępczyńska
Jewa
Magdalena Wilczyńska-Goś
Bartosz
Jaromir Trafankowski
Dżęga
Tomasz Mazur
Morygo
Damian Konieczek
Szymon
Rafał Korpik
wykonawcy
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
pawilon nr 1 - Międzynarodowe Targi Poznańskie

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Rafał Kłoczko
reżyseria i choreografia
Ilaria Lanzino
dekoracje
Dorota Karolczak
kostiumy
Ilona Binarsch
światła
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
choreografia
Dominika Babiarz
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek
choreografia
Natalia Trafankowska
asystent dyrygenta
Andrei Yakushau
inspicjent
Wiesława Wiza

Obsada

Chicha
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Stach, Oficer
Piotr Kalina
Jawnuta
Galina Kuklina-Kępczyńska
Jewa
Magdalena Wilczyńska-Goś
Bartosz
Jaromir Trafankowski
Dżęga
Tomasz Mazur
Morygo
Damian Konieczek
Szymon
Rafał Korpik
wykonawcy
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis
16:00  
Aula Artis
19:00  
Aula Artis
19:00  
Aula Artis
18:00  
Aula Nova
19:00  
Aula Uniwersytecka
11:00  
Sala Drabowicza

Obsada

dyrygent
Grzegorz Wierus
wykonawcy
Orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Poznaniu
13:00  
Sala Drabowicza

Obsada

dyrygent
Grzegorz Wierus
wykonawcy
Orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Poznaniu
11:00  
Sala Drabowicza

Obsada

dyrygent
Grzegorz Wierus
wykonawcy
Orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Poznaniu
13:00  
Sala Drabowicza

Obsada

dyrygent
Grzegorz Wierus
wykonawcy
Orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Poznaniu
11:00  
Sala Drabowicza

Obsada

dyrygent
Grzegorz Wierus
wykonawcy
Orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Poznaniu
13:00  
Sala Drabowicza

Obsada

dyrygent
Grzegorz Wierus
wykonawcy
Orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kompozytor
Gabriel Kaczmarek
reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek

Obsada

wystąpi
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kompozytor
Gabriel Kaczmarek
reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek

Obsada

wystąpi
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kompozytor
Gabriel Kaczmarek
reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek

Obsada

wystąpi
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kompozytor
Gabriel Kaczmarek
reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek

Obsada

wystąpi
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
18:00  
Foyer I piętra

Realizatorzy

fortepian
Olena Skrok
prowadzenie koncertu
Jaromir Trafankowski

Obsada

sopran
Monika Mych-Nowicka
mezzosopran
Magdalena Wilczyńska-Goś
tenor
Piotr Friebe
bas
Rafał Korpik
19:00  
Aula Uniwersytecka

Obsada

dyrygent
Jacek Kaspszyk
wykonawcy
orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

fortepian
Olena Skrok
skrzypce
Eliza Schubert

Obsada

sopran
Monika Mych-Nowicka
mezzosopran
Magdalena Wilczyńska-Goś
tenor
Piotr Friebe
baryton
Jaromir Trafankowski
11:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miler
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
wykonawcy:
Jakub Jeżak
gość:
Kacper Bardzki
13:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miler
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
wykonawcy:
Jakub Jeżak
gość:
Kacper Bardzki
11:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miler
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
wykonawcy:
Jakub Jeżak
gość:
Kacper Bardzki
13:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miler
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
wykonawcy:
Jakub Jeżak
gość:
Kacper Bardzki
11:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miler
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
wykonawcy:
Jakub Jeżak
gość:
Kacper Bardzki
13:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miler
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
wykonawcy
Jakub Jeżak
gość:
Kacper Bardzki
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
18:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
19:00  
Aula Uniwersytecka
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i dramaturgia
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
zdjęcia
Michał Leśkiewicz
asystent dyrygenta
Wiktor Kozłowski
inspicjent
Wiesława Wiza

Obsada

CARMEN
Magdalena Wilczyńska-Goś
CHÓR MĘŻCZYZN
Piotr Friebe
CHÓR MĘŻCZYZN
Piotr Kalina
CHÓR MĘŻCZYZN
Tomasz Mazur
CHÓR MĘŻCZYZN
Bartłomiej Szczeszek
CHÓR MĘŻCZYZN
Jaromir Trafankowski
BYK
Diana Cristescu
BYK
Helena Kozaczko
ŻOŁNIERZ
Arkadiusz Gumny
TORREADOR
Andrzej Płatek
PIELĘGNIARKA
Katarzyna Ufir
wykonawcy
Orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i dramaturgia
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
zdjęcia
Michał Leśkiewicz
asystent dyrygenta
Wiktor Kozłowski
inspicjent
Wiesława Wiza

Obsada

CARMEN
Magdalena Wilczyńska-Goś
CHÓR MĘŻCZYZN
Piotr Friebe
CHÓR MĘŻCZYZN
Piotr Kalina
CHÓR MĘŻCZYZN
Tomasz Mazur
CHÓR MĘŻCZYZN
Bartłomiej Szczeszek
CHÓR MĘŻCZYZN
Jaromir Trafankowski
BYK
Diana Cristescu
BYK
Helena Kozaczko
ŻOŁNIERZ
Arkadiusz Gumny
TORREADOR
Andrzej Płatek
PIELĘGNIARKA
Katarzyna Ufir
wykonawcy
Orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Jerzy Wołosiuk
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia
Dorota Karolczak
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje video
Radosław Cabała
współpraca muzyczna
Mieczysław Unger
reżyser współpracujący
Eugene Lavrenchuk
dramaturg
Michał Kurkowski

Obsada

ALBERT HERRING
Bartosz Gorzkowski
LADY BILLOWS
Gosha Kowalinska
MRS HERRING
Benedetta Mazzetto
FLORENCE PIKE
Olga Maroszek
WIKARY MR GEDGE
Tomasz Mazur
BURMISTRZ MR UPFOLD
Rafał Żurek
MISS WORDSWORTH
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
NADINSPEKTOR BUDD
Karol Skwara
SID
Sebastian Szumski
NANCY
Natalia Kawałek
EMMIE
Aleksandra Kiedrowska
CIS
Iryna Ushanova-Rudko
HARRY
Tomasz Raczkiewicz
wykonawcy
Orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Poznaniu
18:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Jerzy Wołosiuk
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia
Dorota Karolczak
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje video
Radosław Cabała
współpraca muzyczna
Mieczysław Unger
reżyser współpracujący
Eugene Lavrenchuk
dramaturg
Michał Kurkowski

Obsada

ALBERT HERRING
Bartosz Gorzkowski
LADY BILLOWS
Gosha Kowalinska
MRS HERRING
Benedetta Mazzetto
FLORENCE PIKE
Olga Maroszek
WIKARY MR GEDGE
Tomasz Mazur
BURMISTRZ MR UPFOLD
Rafał Żurek
MISS WORDSWORTH
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
NADINSPEKTOR BUDD
Karol Skwara
SID
Sebastian Szumski
NANCY
Natalia Kawałek
EMMIE
Aleksandra Kiedrowska
CIS
Iryna Ushanova-Rudko
HARRY
Tomasz Raczkiewicz
wykonawcy
Orkiestra kameralna Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
foyer I piętra

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko
reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Obsada

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notario
Marek Szymański
Narratorka
Wiesława Wiza
Służba
Carla Farina
Służba
Arkadiusz Gumny
18:00  
foyer I piętra

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko
reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Obsada

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notario
Marek Szymański
Narratorka
Wiesława Wiza
Służba
Carla Farina
Służba
Arkadiusz Gumny
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia
Edward Clug
choreografia
Daniela Cardim

Obsada

wykonawcy
soliści, koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia
Edward Clug
choreografia
Daniela Cardim

Obsada

wykonawcy
soliści, koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
Powrót do góry