Duża fotografia w górnej części strony przedstawia zaciemnioną postać tancerki na scenie, na czerwonym tle.

Druga fotografia przedstawia tancerkę i tancerza baletowego na scenie, na czarnym tle.

Trzecia fotografia przedstawia tancerkę i tancerza baletowego w pozie. Na tancerzy pada żółte światło, na drugim planie znajduje się wizualizacja w zielonym kolorze.

Czwarta fotografia przedstawia zespół baletowy w dwóch rzędach, składający się z dziesięciu tancerek. Wszystkie kobiety ubrane są w ciemnoszary strój odsłaniający nogi i wykonują tę samą pozę, wysuwając prawe nogi do przodu.

Piąta fotografia to archiwalna, biało-czarna fotografia ukazująca zespół baletowy składający się z kobiet i mężczyzn. Wszyscy wykonują tę samą pozę, unosząc lewą rękę nad głową.

Kalendarium

19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
18:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Obsada

DON KICHOT
Paweł Kromolicki
DON KICHOT II
Andrzej Płatek
SANCHO PANSA
Massimiliano Romano
SANCHO PANSA
Sergio Chinnici
KITRI / GWIAZDA WIECZORNA
Yukino Tamai
BASILIO
Sergio Chinnici
BASILIO
Takatoshi Machiyama
MERCEDES / KSIĘŻYC
Silvia Simeone
MERCEDES / KSIĘŻYC
Kseniya Rzheuskaya
ESPADA
Andrea Porro
ESPADA
Takatoshi Machiyama
GAMACHO
Olaf Przybytniak
GAMACHO
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
ROSETA
Chiara Ruaro
ROSETA
Anita Crema
CECÍLIA
Yukino Tamai
CECÍLIA
Chiara Ruaro
CECÍLIA
Anita Crema
KOMETA
Anita Crema
KOMETA
Larissa Peraçoli Guerra
CYGANKA
Karolina Sierant
CYGANKA
Carla Farina
CYGAN
Takatoshi Machiyama
CYGAN
Miguel Eugênio de Sousa Júnior
CYGAN
Giorgio Tinari
wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
19:00  
Aula Artis
19:00  
Aula Artis
19:00  
Aula Artis
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kompozytor
Gabriel Kaczmarek
reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek

Obsada

wystąpi
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kompozytor
Gabriel Kaczmarek
reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek

Obsada

wystąpi
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kompozytor
Gabriel Kaczmarek
reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek

Obsada

wystąpi
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kompozytor
Gabriel Kaczmarek
reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek

Obsada

wystąpi
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
Powrót do góry