Kalendarium

19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Tomasz Kajdański
scenografia
Dorin Gal
projekcje video
Lieve Vanderschaeve

Obsada

Karenina
Asuka Horiuchi
Wroński
Mateusz Sierant
Karenin
Andrzej Płatek
Kitty
Diana Cristescu
Lewin
Taras Szczerbań
Obłoński
Viktor Davydiuk
Trewskaja
Natalia Trafankowska
Mama Wrońskiego
Beata Macioszczyk
Dolly
Daria Ozga
Służąca
Neline Theron
Szczerbacka
Dominika Babiarz
Szczerbacki
Jakub Starzycki
Romeo
Hayato Nishijima
Julia
Saeka Shirai
duet wokalny
Monika Mych-Nowicka
duet wokalny
Piotr Friebe
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Tomasz Kajdański
scenografia
Dorin Gal
projekcje video
Lieve Vanderschaeve

Obsada

Karenina
Marika Kucza
Wroński
Angelos Antoniou
Karenin
Andrzej Płatek
Kitty
Silvia Simeone
Lewin
Gal Trobentar Žagar
Obłoński
Viktor Davydiuk
Trewskaja
Natalia Trafankowska
Mama Wrońskiego
Beata Macioszczyk
Dolly
Daria Ozga
Służąca
Neline Theron
Szczerbacka
Dominika Babiarz
Szczerbacki
Krystian Augustyn
Romeo
Koichi Kamino
Julia
Risako Seki
duet wokalny
Monika Mych-Nowicka
duet wokalny
Piotr Friebe
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Tomasz Kajdański
scenografia
Dorin Gal
projekcje video
Lieve Vanderschaeve

Obsada

Karenina
Asuka Horiuchi
Wroński
Mateusz Sierant
Karenin
Andrzej Płatek
Kitty
Risako Seki
Lewin
Arkadiusz Gumny
Obłoński
Viktor Davydiuk
Trewskaja
Natalia Trafankowska
Mama Wrońskiego
Beata Macioszczyk
Dolly
Daria Ozga
Służąca
Neline Theron
Szczerbacka
Dominika Babiarz
Szczerbacki
Jakub Starzycki
Romeo
Hayato Nishijima
Julia
Saeka Shirai
duet wokalny
Monika Mych-Nowicka
duet wokalny
Piotr Friebe
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Asuka Horiuchi
Książe / Służący
Mateusz Sierant
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Saeka Shirai
Pajac
Hayato Nishijima
Pan Radca
Taras Szczerbań
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Marika Kucza
Książe / Służący
Angelos Antoniou
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Risako Seki
Pajac
Koichi Kamino
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Saeka Shirai
Książe / Służący
Hayato Nishijima
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Beatrice Rancani
Pajac
Sergio Chinnici
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Diana Cristescu
Książe / Służący
Arkadiusz Gumny
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Silvia Simeone
Pajac
Jakub Starzycki
Pan Radca
Taras Szczerbań
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Asuka Horiuchi
Książe / Służący
Mateusz Sierant
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Saeka Shirai
Pajac
Hayato Nishijima
Pan Radca
Taras Szczerbań
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Marika Kucza
Książe / Służący
Angelos Antoniou
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Risako Seki
Pajac
Koichi Kamino
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Saeka Shirai
Książe / Służący
Hayato Nishijima
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Beatrice Rancani
Pajac
Sergio Chinnici
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Diana Cristescu
Książe / Służący
Arkadiusz Gumny
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Silvia Simeone
Pajac
Jakub Starzycki
Pan Radca
Taras Szczerbań
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Asuka Horiuchi
Książe / Służący
Mateusz Sierant
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Saeka Shirai
Pajac
Hayato Nishijima
Pan Radca
Taras Szczerbań
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Marika Kucza
Książe / Służący
Angelos Antoniou
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Risako Seki
Pajac
Koichi Kamino
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Saeka Shirai
Książe / Służący
Hayato Nishijima
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Beatrice Rancani
Pajac
Sergio Chinnici
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
Powrót do góry