Kalendarium

18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
reżyseria i kostiumy
Sjaron Minailo
dramaturgia
Krystian Lada
scenografia
Douwe Hibma
reżyseria świateł
Maarten Warmerdam
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Tamino
Piotr Friebe
Pamina
Monika Mych-Nowicka
Papageno
Jaromir Trafankowski
Papagena
Natalia Puczniewska-Braun
Sarastro
Rafał Korpik
Królowa Nocy
Aleksandra Olczyk
Monostatos
Marek Szymański
I Dama
Barbara Gutaj-Monowid
II Dama
Magdalena Wilczyńska-Goś
III Dama
Agata Dembska-Kornaga
I Chłopiec
Lucyna Białas
II Chłopiec
Marcelina Górska
III Chłopiec
Tomasz Raczkiewicz
I Kapłan
Bartłomiej Szczeszek
II Kapłan
Tomasz Mazur
I Zbrojny
Piotr Maciejowski
II Zbrojny
Damian Konieczek
Praojciec
Arkadiusz Hirsch
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Tadeusz Kozłowski
reżyseria
Marek Weiss
dekoracje i kostiumy
Kaspar Glarner
współpraca scenograficzna
Dorota Karolczak
choreografia
Izadora Weiss
projekcje video
Bartek Macias
reżyseria świateł
Marek Rydian
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Marta Gardolińska
asystent reżysera
Andrzej Ogórkiewicz
asystent reżysera
Monika Rękoś
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
przygotowanie chóru dziecięcego
Michał Sergiusz Mierzejewski

Obsada

Manru
Dominik Sutowicz
Ulana
Magdalena Nowacka
Urok
Mikołaj Zalasiński
Jadwiga
Anna Lubańska
Aza
Galina Kuklina
Jagu
Szymon Kobyliński
Oros
Damian Konieczek
Skrzypek
Artur Banaszkiewicz
Dziewczyny
Anita Furgol-Kownacka
Dziewczyny
Joanna Kortylewicz
Cygan
Maciej Marcinkowski
Głos z gór (sopran)
Ewa Szarlińska
Głos z gór (tenor)
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
występ poza siedzibą

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Idamor
Dominik Sutowicz
Neala
Monika Mych-Nowicka
Akebar
Szymon Kobyliński
Dżares
Mikołaj Zalasiński
Ratef
Pavlo Tolstoy
Kapłanka
Aleksandra Pokora
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
reżyseria i choreografia
Emil Wesołowski
scenografia
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Tewie
Damian Konieczek
Gołda
Barbara Kubiak
Cajtla
Magdalena Wilczyńska-Goś
Hudel
Natalia Puczniewska-Braun
Chawa
Barbara Gutaj-Monowid
Motel
Piotr Friebe
Jenta
Gabriela Klima
Perczyk
Jaromir Trafankowski
Lejzor
Marian Kępczyński
Mordka
Bartłomiej Szczeszek
Rabin
Karol Bochański
Mendel
Piotr Skołuda
Babcia Cajtla
Wiesława Wiza
Abram
Tomasz Mazur
Fruma Sara
Magdalena Stefaniak
Fiedka
Marek Szymański
Sasza
Maciej Marcinkowski
Policjant
Rafał Korpik
Naum
Lech Algusiewicz
18:00  
scena duża
20:30  
scena duża
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
reżyseria i choreografia
Emil Wesołowski
scenografia
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Tewie
Damian Konieczek
Gołda
Barbara Kubiak
Cajtla
Magdalena Wilczyńska-Goś
Hudel
Natalia Puczniewska-Braun
Chawa
Barbara Gutaj-Monowid
Motel
Piotr Friebe
Jenta
Gabriela Klima
Perczyk
Jaromir Trafankowski
Lejzor
Marian Kępczyński
Mordka
Bartłomiej Szczeszek
Rabin
Karol Bochański
Mendel
Witold Nowak
Babcia Cajtla
Wiesława Wiza
Abram
Tomasz Mazur
Fruma Sara
Magdalena Stefaniak
Fiedka
Marek Szymański
Sasza
Maciej Marcinkowski
Policjant
Rafał Korpik
Naum
Piotr Bróździak
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
reżyseria i choreografia
Emil Wesołowski
scenografia
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Tewie
Damian Konieczek
Gołda
Barbara Kubiak
Cajtla
Magdalena Wilczyńska-Goś
Hudel
Natalia Puczniewska-Braun
Chawa
Barbara Gutaj-Monowid
Motel
Piotr Friebe
Jenta
Gabriela Klima
Perczyk
Jaromir Trafankowski
Lejzor
Marian Kępczyński
Mordka
Bartłomiej Szczeszek
Rabin
Karol Bochański
Mendel
Piotr Skołuda
Babcia Cajtla
Wiesława Wiza
Abram
Tomasz Mazur
Fruma Sara
Magdalena Stefaniak
Fiedka
Marek Szymański
Sasza
Maciej Marcinkowski
Policjant
Rafał Korpik
Naum
Lech Algusiewicz
19:00  
scena duża
premiera

Don Juan

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
scenografia
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
Powrót do góry