Kalendarium

 

19:00  
WYDARZENIE ODWOŁANE

Obsada

sopran
Olga Pasiecznik
fortepian
Janusz Olejniczak
18:00  
Aula UAM

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini

Obsada

Figaro
Damian Konieczek
Susanna
Natalia Puczniewska-Braun
Contessa
Monika Mych-Nowicka
Conte
Stanislav Kuflyuk
Cherubino
Magdalena Wilczyńska-Goś
19:00  
Aula Nova

Realizatorzy

dyrygent
Aleksander Gref
fortepian
Olga Lemko
fortepian
Olena Skrok
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Obsada

sopran
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
kontratenor
Tomasz Raczkiewicz
baryton
Jaromir Trafankowski
19:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

wystąpią:
Soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

wystąpią:
Soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko
reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu

Obsada

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notario
Marek Szymański
Tancerze:
Diana Cristescu
Tancerze:
Mateusz Sierant
18:00  
Sala Drabowicza

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko
reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu

Obsada

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notario
Marek Szymański
Tancerze:
Diana Cristescu
Tancerze:
Mateusz Sierant
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
13:00  
Poznań
premiera

Solastalgia

Realizatorzy

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
13:00  
Poznań

Realizatorzy

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
13:00  
Poznań

Realizatorzy

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
13:00  
Poznań

Realizatorzy

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
11:00  
Sala Drabowicza

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miller
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
13:00  
Sala Drabowicza

Obsada

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miller
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
19:00  
Aula Artis
19:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
18:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Obsada

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
Powrót do góry