Kalendarium

19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Franck Chastrusse
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia i reżyseria świateł
Charles Edwards
kostiumy
Sue Willmington
choreografia i ruch sceniczny
Jarosław Staniek
współpraca
Katarzyna Zielonka
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Faust
Paul Gaugler
Marguerite
Monika Mych-Nowicka
Siebel
Magdalena Wilczyńska-Goś
Mephisto
Wojciech Śmiłek
Valentin
Michał Partyka
Marthe
Julia Mech
Wagner
Jaromir Trafankowski
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Franck Chastrusse
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia i reżyseria świateł
Charles Edwards
kostiumy
Sue Willmington
choreografia i ruch sceniczny
Jarosław Staniek
współpraca
Katarzyna Zielonka
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Faust
Piotr Friebe
Marguerite
Ilona Krzywicka
Siebel
Galina Kuklina
Mephisto
Rafał Korpik
Valentin
Stanisław Kuflyuk
Marthe
Julia Mech
Wagner
Damian Konieczek
19:00  
scena duża
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Franck Chastrusse
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia i reżyseria świateł
Charles Edwards
kostiumy
Sue Willmington
choreografia i ruch sceniczny
Jarosław Staniek
współpraca
Katarzyna Zielonka
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Faust
Paul Gaugler
Marguerite
Monika Mych-Nowicka
Siebel
Magdalena Wilczyńska-Goś
Mephisto
Wojciech Śmiłek
Valentin
Michał Partyka
Marthe
Julia Mech
Wagner
Jaromir Trafankowski
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Tomasz Kajdański
scenografia
Dorin Gal
projekcje video
Lieve Vanderschaeve

Obsada

Karenina
Asuka Horiuchi
Wroński
Mateusz Sierant
Karenin
Andrzej Płatek
Kitty
Diana Cristescu
Lewin
Taras Szczerbań
Obłoński
Viktor Davydiuk
Trewskaja
Natalia Trafankowska
Mama Wrońskiego
Beata Macioszczyk
Dolly
Daria Ozga
Służąca
Neline Theron
Szczerbacka
Dominika Babiarz
Szczerbacki
Jakub Starzycki
Romeo
Hayato Nishijima
Julia
Saeka Shirai
duet wokalny
Monika Mych-Nowicka
duet wokalny
Piotr Friebe
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Tomasz Kajdański
scenografia
Dorin Gal
projekcje video
Lieve Vanderschaeve

Obsada

Karenina
Marika Kucza
Wroński
Angelos Antoniou
Karenin
Andrzej Płatek
Kitty
Silvia Simeone
Lewin
Gal Trobentar Žagar
Obłoński
Viktor Davydiuk
Trewskaja
Natalia Trafankowska
Mama Wrońskiego
Beata Macioszczyk
Dolly
Daria Ozga
Służąca
Neline Theron
Szczerbacka
Dominika Babiarz
Szczerbacki
Krystian Augustyn
Romeo
Koichi Kamino
Julia
Risako Seki
duet wokalny
Monika Mych-Nowicka
duet wokalny
Piotr Friebe
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Tomasz Kajdański
scenografia
Dorin Gal
projekcje video
Lieve Vanderschaeve

Obsada

Karenina
Asuka Horiuchi
Wroński
Mateusz Sierant
Karenin
Andrzej Płatek
Kitty
Risako Seki
Lewin
Arkadiusz Gumny
Obłoński
Viktor Davydiuk
Trewskaja
Natalia Trafankowska
Mama Wrońskiego
Beata Macioszczyk
Dolly
Daria Ozga
Służąca
Neline Theron
Szczerbacka
Dominika Babiarz
Szczerbacki
Jakub Starzycki
Romeo
Hayato Nishijima
Julia
Saeka Shirai
duet wokalny
Monika Mych-Nowicka
duet wokalny
Piotr Friebe
18:00  
scena duża
19:00  
scena duża
premiera

Anhelli

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria, projekcje i reżyseria świateł
Margo Zālīte
scenografia i reżyseria świateł
Dorota Karolczak
współkreacja reżyserii świateł
Wiktor Kuźma
ruch sceniczny
Agnieszka Wolna-Bartosik
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
kierownictwo chóru dziecięcego
Michał Sergiusz Mierzejewski
współpraca muzyczna
Maciej Koczur
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Obsada

Anhelli
Jan Jakub Monowid
Shaman
Jaromir Trafankowski
Ellenai
Joanna Freszel
Man on skis
Marek Szymański
Bird I
Aleksandra Pokora
Bird II
Lucyna Białas
Bird III
Barbara Gutaj-Monowid
Old Man
Michał Korzeniowski
Old Man (tancerz)
Taras Szczerbań
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria, projekcje i reżyseria świateł
Margo Zālīte
scenografia i reżyseria świateł
Dorota Karolczak
współkreacja reżyserii świateł
Wiktor Kuźma
ruch sceniczny
Agnieszka Wolna-Bartosik
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
kierownictwo chóru dziecięcego
Michał Sergiusz Mierzejewski
współpraca muzyczna
Maciej Koczur
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Obsada

Anhelli
Jan Jakub Monowid
Shaman
Jaromir Trafankowski
Ellenai
Joanna Freszel
Man on skis
Marek Szymański
Bird I
Aleksandra Pokora
Bird II
Lucyna Białas
Bird III
Barbara Gutaj-Monowid
Old Man
Michał Korzeniowski
Old Man (tancerz)
Taras Szczerbań
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Chikara Imamura
reżyseria
Marek Weiss
scenografia i reżyseria świateł
Paweł Dobrzycki
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Figaro
Dariusz Machej
Zuzanna
Barbara Gutaj-Monowid
Hrabia
Jerzy Mechliński
Hrabina
Roma Jakubowska-Handke
Cherubin
Galina Kuklina
Bartolo
Damian Konieczek
Marcelina
Julia Mech
Basilio
Bartłomiej Szczeszek
Don Curzio
Karol Bochański
Barbarina
Lucyna Białas
Antonio
Rafał Korpik
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Chikara Imamura
reżyseria
Marek Weiss
scenografia i reżyseria świateł
Paweł Dobrzycki
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Figaro
Dariusz Machej
Zuzanna
Natalia Puczniewska-Braun
Hrabia
Robert Gierlach
Hrabina
Monika Mych-Nowicka
Cherubin
Magdalena Wilczyńska-Goś
Bartolo
Damian Konieczek
Marcelina
Julia Mech
Basilio
Bartłomiej Szczeszek
Don Curzio
Karol Bochański
Barbarina
Lucyna Białas
Antonio
Rafał Korpik
11:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Asuka Horiuchi
Książe / Służący
Mateusz Sierant
Drosselmeyer
Andrzej Płatek
Lalka
Saeka Shirai
Pajac
Hayato Nishijima
Pan Radca
Taras Szczerbań
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Dobra Wróżka / Służąca
Marika Kucza
Książe / Służący
Angelos Antoniou
Drosselmeyer
Taras Szczerbań
Lalka
Risako Seki
Pajac
Koichi Kamino
Pan Radca
Andrzej Płatek
Pani Radczyni
Beata Macioszczyk
Powrót do góry