Kalendarium

19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
reżyseria i kostiumy
Sjaron Minailo
dramaturgia
Krystian Lada
scenografia
Douwe Hibma
reżyseria świateł
Maarten Warmerdam
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Tamino
Piotr Friebe
Pamina
Paula Iancic
Papageno
Jaromir Trafankowski
Papagena
Barbara Gutaj-Monowid
Sarastro
Szymon Kobyliński
Królowa Nocy
Ruslana Koval
Monostatos
Marek Szymański
I Dama
Natalia Puczniewska-Braun
II Dama
Galina Kuklina
III Dama
Agata Dembska-Kornaga
I Chłopiec
Lucyna Białas
II Chłopiec
Marcelina Górska
III Chłopiec
Tomasz Raczkiewicz
I Kapłan
Bartłomiej Szczeszek
II Kapłan
Andrzej Ogórkiewicz
I Zbrojny
Piotr Maciejowski
II Zbrojny
Damian Konieczek
Praojciec
Arkadiusz Hirsch
11:00  
foyer I piętra

Obsada

sopran
Monika Mych-Nowicka
baryton
Jaromir Trafankowski
20:00  
scena duża
20:00  
scena duża
00:00  
występ poza siedzibą

Realizatorzy

dramaturgia, reżyseria, działania edukacyjne
Daniel Stachuła
muzyka
Przemysław Degórski
choreografia
Viktor Davydiuk
scenografia i kostiumy
Natalia Borys
działania edukacyjne
Joanna Żygowska
wideo
Ośko / Bogunia

Obsada

Franek
Michał Kurek
Franek
Olaf Przybytniak
Kaśka
Angelika Mierzwa
Dziewczyna
Julia Korbańska
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
reżyseria i kostiumy
Sjaron Minailo
dramaturgia
Krystian Lada
scenografia
Douwe Hibma
reżyseria świateł
Maarten Warmerdam
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Obsada

Tamino
Piotr Friebe
Pamina
Paula Iancic
Papageno
Jaromir Trafankowski
Papagena
Barbara Gutaj-Monowid
Sarastro
Szymon Kobyliński
Królowa Nocy
Ruslana Koval
Monostatos
Marek Szymański
I Dama
Natalia Puczniewska-Braun
II Dama
Galina Kuklina
III Dama
Agata Dembska-Kornaga
I Chłopiec
Lucyna Białas
II Chłopiec
Marcelina Górska
III Chłopiec
Tomasz Raczkiewicz
I Kapłan
Bartłomiej Szczeszek
II Kapłan
Andrzej Ogórkiewicz
I Zbrojny
Piotr Maciejowski
II Zbrojny
Damian Konieczek
Praojciec
Arkadiusz Hirsch
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Kenneth Abildgaard Greve
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Odetta / Odylia
Asuka Horiuchi
Zygfryd
Mateusz Sierant
Rotbart
Arkadiusz Gumny
Beno
Hayato Nishijima
Pas de trois
Saeka Shirai
Pas de trois
Diana Cristescu
Mistrz ceremonii
Andrzej Płatek
Królowa
Beata Macioszczyk
Niania
Dominika Babiarz
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Kenneth Abildgaard Greve
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Odetta / Odylia
Katarzyna Augustyn
Zygfryd
Angelos Antoniou
Rotbart
Miguel Eugenio de Sousa Junior
Beno
Sergio Chinnici
Pas de trois
Risako Seki
Pas de trois
Silvia Simeone
Mistrz ceremonii
Andrzej Płatek
Królowa
Beata Macioszczyk
Niania
Dominika Babiarz
18:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Kenneth Abildgaard Greve
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Odetta / Odylia
Saeka Shirai
Zygfryd
Arkadiusz Gumny
Rotbart
Gal Trobentar Žagar
Beno
Koichi Kamino
Pas de trois
Risako Seki
Pas de trois
Marika Kucza
Mistrz ceremonii
Andrzej Płatek
Królowa
Beata Macioszczyk
Niania
Dominika Babiarz
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Kenneth Abildgaard Greve
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Odetta / Odylia
Asuka Horiuchi
Zygfryd
Mateusz Sierant
Rotbart
Arkadiusz Gumny
Beno
Hayato Nishijima
Pas de trois
Saeka Shirai
Pas de trois
Diana Cristescu
Mistrz ceremonii
Andrzej Płatek
Królowa
Beata Macioszczyk
Niania
Dominika Babiarz
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Kenneth Abildgaard Greve
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Obsada

Odetta / Odylia
Saeka Shirai
Zygfryd
Arkadiusz Gumny
Rotbart
Gal Trobentar Žagar
Beno
Koichi Kamino
Pas de trois
Risako Seki
Pas de trois
Marika Kucza
Mistrz ceremonii
Andrzej Płatek
Królowa
Beata Macioszczyk
Niania
Dominika Babiarz
18:00  
scena duża
19:00  
scena duża

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Tadeusz Kozłowski
reżyseria
Marek Weiss
dekoracje i kostiumy
Kaspar Glarner
współpraca scenograficzna
Dorota Karolczak
choreografia
Izadora Weiss
projekcje video
Bartek Macias
reżyseria świateł
Marek Rydian
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Marta Gardolińska
asystent reżysera
Andrzej Ogórkiewicz
asystent reżysera
Monika Rękoś
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
przygotowanie chóru dziecięcego
Michał Sergiusz Mierzejewski

Obsada

Manru
Dominik Sutowicz
Ulana
Magdalena Nowacka
Urok
Mikołaj Zalasiński
Jadwiga
Anna Lubańska
Aza
Galina Kuklina
Jagu
Szymon Kobyliński
Oros
Damian Konieczek
Skrzypek
Artur Banaszkiewicz
Dziewczyny
Anita Furgol-Kownacka
Dziewczyny
Joanna Kortylewicz
Cygan
Maciej Marcinkowski
Głos z gór
Bartłomiej Szczeszek
11:00  
foyer I piętra

Obsada

I skrzypce
Sandra Haniszewska-Kubasik
II skrzypce
Wojciech Sablik
altówka
Remigiusz Strzelczyk
wiolonczela
Krzysztof Kubasik
Powrót do góry