Duża fotografia w górnej części strony przedstawia zaciemnioną postać tancerki na scenie, na czerwonym tle.

Druga fotografia przedstawia tancerkę i tancerza baletowego na scenie, na czarnym tle.

Trzecia fotografia przedstawia tancerkę i tancerza baletowego w pozie. Na tancerzy pada żółte światło, na drugim planie znajduje się wizualizacja w zielonym kolorze.

Czwarta fotografia przedstawia zespół baletowy w dwóch rzędach, składający się z dziesięciu tancerek. Wszystkie kobiety ubrane są w ciemnoszary strój odsłaniający nogi i wykonują tę samą pozę, wysuwając prawe nogi do przodu.

Piąta fotografia to archiwalna, biało-czarna fotografia ukazująca zespół baletowy składający się z kobiet i mężczyzn. Wszyscy wykonują tę samą pozę, unosząc lewą rękę nad głową.

Kalendarium

19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

Take Me With You
Robert Bondara
Blind Words
Martynas Rimeikis
Episode 31
Alexander Ekman

Obsada

wykonawcy
balet Teatru Wielkiego w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk
11:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk
19:00  
Aula Artis

Realizatorzy

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystenci choreografa
Evgeniia Meissner
asystenci choreografa
Viktor Davydiuk
Powrót do góry