Calendar

19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Walter E. Gugerbauer
reżyseria
Marek Weiss
scenografia i reżyseria świateł
Paweł Dobrzycki
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Figaro
Dariusz Machej
Zuzanna
Barbara Gutaj-Monowid
Hrabia
Jerzy Mechliński
Hrabina
Magdalena Nowacka
Cherubin
Galina Kuklina
Bartolo
Damian Konieczek
Marcelina
Julia Mech
Basilio
Bartłomiej Szczeszek
Don Curzio
Karol Bochański
Barbarina
Lucyna Białas
Antonio
Rafał Korpik
18:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Walter E. Gugerbauer
reżyseria
Marek Weiss
scenografia i reżyseria świateł
Paweł Dobrzycki
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Figaro
Dariusz Machej
Zuzanna
Natalia Puczniewska-Braun
Hrabia
Robert Gierlach
Hrabina
Monika Mych-Nowicka
Cherubin
Magdalena Wilczyńska-Goś
Bartolo
Damian Konieczek
Marcelina
Julia Mech
Basilio
Bartłomiej Szczeszek
Don Curzio
Karol Bochański
Barbarina
Lucyna Białas
Antonio
Rafał Korpik
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Cast

Kopciuszek
Asuka Horiuchi
Książę
Mateusz Sierant
Macocha
Karolina Sierant
Gruszka
Dominika Babiarz
Pietruszka
Katarzyna Augustyn
Nauczyciel tańca
John Svensson
Mistrz ceremoni
Andrzej Płatek
Wiosna
Saeka Shirai
Lato
Marika Kucza
Jesień
Silvia Simeone
Zima
Diana Cristescu
Matka Chrzestna
Agnieszka Wolna-Bartosik
Perukarz
Taras Szczerbań
Krawiec
Viktor Davydiuk
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Cast

Kopciuszek
Marika Kucza
Książę
Arkadiusz Gumny
Macocha
Agnieszka Wolna-Bartosik
Gruszka
Julia Korbańska
Pietruszka
Natalia Trafankowska
Nauczyciel tańca
John Svensson
Mistrz ceremoni
Andrzej Płatek
Wiosna
Risako Seki
Lato
Anita Crema
Jesień
Beatrice Rancani
Zima
Asuka Horiuchi
Matka Chrzestna
Karolina Sierant
Perukarz
Mateusz Sierant
Krawiec
Viktor Davydiuk
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Cast

Kopciuszek
Asuka Horiuchi
Książę
Mateusz Sierant
Macocha
Karolina Sierant
Gruszka
Dominika Babiarz
Pietruszka
Katarzyna Augustyn
Nauczyciel tańca
John Svensson
Mistrz ceremoni
Andrzej Płatek
Wiosna
Saeka Shirai
Lato
Marika Kucza
Jesień
Silvia Simeone
Zima
Diana Cristescu
Matka Chrzestna
Agnieszka Wolna-Bartosik
Perukarz
Taras Szczerbań
Krawiec
Viktor Davydiuk
19:00  
występ poza siedzibą

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Cast

sopran
Magdalena Nowacka
mezzosopran
Agnieszka Rehlis
tenor
Mihail Mihaylov
bas
Remigiusz Łukomski
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Cast

Kopciuszek
Marika Kucza
Ksiązę
Arkadiusz Gumny
Macocha
Agnieszka Wolna-Bartosik
Gruszka
Julia Korbańska
Pietruszka
Natalia Trafankowska
Nauczyciel tańca
John Svensson
Mistrz ceremoni
Andrzej Płatek
Wiosna
Risako Seki
Jesień
Beatrice Rancani
Zima
Asuka Horiuchi
Matka Chrzestna
Karolina Sierant
Perukarz
Mateusz Sierant
Krawiec
Viktor Davydiuk
19:00  
scena duża

Crew

dyrygent
Marco Guidarini
reżyseria
Marek Weiss
scenografia
Ryszard Kaja
reżyseria świateł
Marek Rydian
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Figaro
Jaromir Trafankowski
Rozyna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Almaviva
Piotr Friebe
Bartolo
Andrzej Ogórkiewicz
Basilio
Rafał Korpik
Berta
Magdalena Wilczyńska-Goś
Fiorello
Tomasz Mazur
Oficer
Piotr Bróździak
18:00  
scena duża

Crew

dyrygent
Marco Guidarini
reżyseria
Marek Weiss
scenografia
Ryszard Kaja
reżyseria świateł
Marek Rydian
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Figaro
Jaromir Trafankowski
Rozyna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Almaviva
Piotr Friebe
Bartolo
Andrzej Ogórkiewicz
Basilio
Rafał Korpik
Berta
Magdalena Wilczyńska-Goś
Fiorello
Tomasz Mazur
Oficer
Piotr Bróździak
19:00  
scena duża
premiere

BER

Crew

TAKE ME WITH YOU
choreografia, kostiumy / Choreography, Costume
Robert Bondara
muzyka / music
utwory zespołu RADIOHEAD
BLIND WORDS
choreografia / Choreography
Martynas Rimeikis
muzyka / music
Steve Reich, Lawrence English, Meredith Monk
EPISODE 31
choreografia, dekoracje, video / Choreography, Set Design, Video Design
Alexander Ekman
kostiumy i charakteryzacja / Costume & Make-Up Design
Luke Simcock
reżyseria świateł / Lighting Design by
Nicole Pearce
muzyka / music
Mikael Karlsson
Ane Brun, Erik Satie
fragmenty wierszy w wykonaniu / spoken excerpts of poems
Elinor Basescu
18:00  
scena duża

Crew

TAKE ME WITH YOU
choreografia, kostiumy / Choreography, Costume
Robert Bondara
muzyka / music
utwory zespołu RADIOHEAD
BLIND WORDS
choreografia / Choreography
Martynas Rimeikis
muzyka / music
Steve Reich, Lawrence English, Meredith Monk
EPISODE 31
choreografia, dekoracje, video / Choreography, Set Design, Video Design
Alexander Ekman
kostiumy i charakteryzacja / Costume & Make-Up Design
Luke Simcock
reżyseria świateł / Lighting Design by
Nicole Pearce
muzyka / music
Mikael Karlsson
Ane Brun, Erik Satie
fragmenty wierszy w wykonaniu / spoken excerpts of poems
Elinor Basescu
public.common.backtop