Calendar

19:00  
Aula Uniwersytecka

Cast

dyrygent
Jacek Kaspszyk
baryton
Szymon Mechliński
erhu
Anna Krysztofiak
sopran
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
wykonawcy
orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Sala Drabowicza

Cast

sopran
Monika Mych-Nowicka
mezzosopran
Magdalena Wilczyńska-Goś
tenor
Piotr Friebe
baryton
Jaromir Trafankowski
skrzypce
Eliza Schubert
fortepian
Olena Skrok
11:00  
Sala Drabowicza

Cast

perkusja:
Małgorzata Bogucka-Miler
perkusja:
Sandra Mika
perkusja:
Piotr Szulc
perkusja:
Piotr Kucharski
perkusja:
Grzegorz Słomian
perkusja:
Jakub Jeżak
kontrabas:
Kacper Bardzki
prowadzenie:
Jaromir Trafankowski
13:00  
Sala Drabowicza

Cast

perkusja:
Małgorzata Bogucka-Miler
perkusja:
Sandra Mika
perkusja:
Piotr Szulc
perkusja:
Piotr Kucharski
perkusja:
Grzegorz Słomian
perkusja:
Jakub Jeżak
kontrabas:
Kacper Bardzki
prowadzenie:
Jaromir Trafankowski
11:00  
Sala Drabowicza

Cast

perkusja:
Małgorzata Bogucka-Miler
perkusja:
Sandra Mika
perkusja:
Piotr Szulc
perkusja:
Piotr Kucharski
perkusja:
Grzegorz Słomian
perkusja:
Jakub Jeżak
kontrabas:
Kacper Bardzki
prowadzenie:
Jaromir Trafankowski
13:00  
Sala Drabowicza

Cast

perkusja:
Małgorzata Bogucka-Miler
perkusja:
Sandra Mika
perkusja:
Piotr Szulc
perkusja:
Piotr Kucharski
perkusja:
Grzegorz Słomian
perkusja:
Jakub Jeżak
kontrabas:
Kacper Bardzki
prowadzenie:
Jaromir Trafankowski
11:00  
Sala Drabowicza

Cast

perkusja:
Małgorzata Bogucka-Miler
perkusja:
Sandra Mika
perkusja:
Piotr Szulc
perkusja:
Piotr Kucharski
perkusja:
Grzegorz Słomian
perkusja:
Jakub Jeżak
kontrabas:
Kacper Bardzki
prowadzenie:
Jaromir Trafankowski
13:00  
Sala Drabowicza

Cast

perkusja:
Małgorzata Bogucka-Miler
perkusja:
Sandra Mika
perkusja:
Piotr Szulc
perkusja:
Piotr Kucharski
perkusja:
Grzegorz Słomian
perkusja:
Jakub Jeżak
kontrabas:
Kacper Bardzki
prowadzenie:
Jaromir Trafankowski
11:00  
Aula Artis

Crew

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
11:00  
Aula Artis

Crew

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
19:00  
Aula Artis

Crew

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
19:00  
Aula Artis

Crew

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
18:00  
Aula Artis

Crew

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
19:00  
Aula Uniwersytecka

Crew

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
asystent dyrygenta
Wiktor Kozłowski

Cast

Violetta
Ruslana Koval
Alfred
Piotr Kalina
Ojciec
Szymon Mechliński
Doktor
Damian Konieczek
Flora
Magdalena Wilczyńska-Goś
Annina
Monika Mych-Nowicka
Gaston
Bartłomiej Szczeszek
Baron
Tomasz Mazur
Markiz
Rafał Korpik
Joseph
Paweł Szajek
Posłaniec
Michał Korzeniowski
Służący
Piotr Bróździak
wykonawcy
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
public.common.backtop