Calendar

19:00  
WYDARZENIE ODWOŁANE

Cast

sopran
Olga Pasiecznik
fortepian
Janusz Olejniczak
18:00  
Aula UAM

Crew

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini

Cast

Figaro
Damian Konieczek
Susanna
Natalia Puczniewska-Braun
Contessa
Monika Mych-Nowicka
Conte
Stanislav Kuflyuk
Cherubino
Magdalena Wilczyńska-Goś
19:00  
Aula Nova

Crew

dyrygent
Aleksander Gref
fortepian
Olga Lemko
fortepian
Olena Skrok
przygotowanie chóru
Mariusz Otto

Cast

sopran
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
kontratenor
Tomasz Raczkiewicz
baryton
Jaromir Trafankowski
19:00  
Sala Drabowicza

Crew

wystąpią:
Soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu
18:00  
Sala Drabowicza

Crew

wystąpią:
Soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
Sala Drabowicza

Crew

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko
reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu

Cast

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notario
Marek Szymański
Tancerze:
Diana Cristescu
Tancerze:
Mateusz Sierant
18:00  
Sala Drabowicza

Crew

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko
reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu

Cast

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notario
Marek Szymański
Tancerze:
Diana Cristescu
Tancerze:
Mateusz Sierant
11:00  
Aula Artis

Crew

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
Aula Artis

Crew

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
11:00  
Aula Artis

Crew

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
Aula Artis

Crew

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
13:00  
Poznań
premiere

Solastalgia

Crew

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
13:00  
Poznań

Crew

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
13:00  
Poznań

Crew

kompozytor
Rafał Zapała
libretto
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
reżyseria
Marike Splint
reżyseria
Travis Preston
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
public.common.backtop