Mecenas Teatru

 

 

Grupa Enea to lider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę klienta. Odpowiada za bezpieczne dostawy energii do 2,6 mln klientów. Do Enei Operator należy sieć dystrybucyjna w północno-zachodniej Polsce (ok. 1/5 powierzchni kraju).

Enea, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie angażuje się w rozwój kultury w regionach, w których najaktywniej działa. Enea, oprócz wsparcia Teatru Wielkiego w Poznaniu, od ponad trzech lat jest także mecenasem Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy. Enea jest także partnerem wydarzeń festiwalowych: Enea Spring Break, Enter Enea Festival i Enea Edison Festival.

 

Galeria zdjęć

  

  

 

 

______________________________________

Grafika w górnej części podstrony ukazuje logo firmy ENEA, które jest niebieskim napisem.

Galeria składa się z ośmiu zdjęć i przedstawia współpracę firmy ENEA S.A. z Teatrem Wielkim w Poznaniu. Na zdjęciach widoczna jest konferencja prasowa z logiem firmy ENEA w tle, scena duża Teatru Wielkiego z wyeksponowanym logiem firmy ENEA, budynek teatru z wizualizacjami, na których wyeksponowane zostało logo firmy ENEA oraz zdjęcia dzieci uczestniczących w warsztatach i organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu we współpracy z firmą ENEA.

 

public.common.backtop