Calendar

19:00  
występ gościnny w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
reżyseria
Paweł Passini
scenografia
Zuzanna Srebrna
projekcje video
Maria Porzyc
choreografia
Weronika Pelczyńska
reżyseria świateł
Przemysław Sieraczyński
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Halka
Monika Mych-Nowicka
Jontek
Piotr Friebe
Janusz
Łukasz Goliński
Stolnik
Rafał Korpik
Zofia
Magdalena Wilczyńska-Goś
Dziemba
Damian Konieczek
Góral
Bartłomiej Szczeszek
Gość I
Bartłomiej Szczeszek
Gość II
Piotr Maciejowski
Gość III, IV
Andrzej Ogórkiewicz
11:00  
scena duża
18:00  
scena duża
11:00  
scena duża
18:00  
scena duża
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak

Cast

altówka
Ewa Guzowska
altówka
Jerzy Kosmala
altówka
Stefan Kosmala-Dahlbeck
altówka
Paweł Riess
altówka
Tomasz Rosiński
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
reżyseria i choreografia
Emil Wesołowski
scenografia
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Tewie
Damian Konieczek
Gołda
Barbara Kubiak
Cajtla
Magdalena Wilczyńska-Goś
Hudel
Natalia Puczniewska-Braun
Chawa
Monika Mych-Nowicka
Motel
Piotr Friebe
Jenta
Gabriela Klima
Perczyk
Jaromir Trafankowski
Lejzor
Marian Kępczyński
Mordka
Bartłomiej Szczeszek
Rabin
Karol Bochański
Mendel
Piotr Skołuda
Babcia Cajtla
Wiesława Wiza
Abram
Tomasz Mazur
Fruma Sara
Barbara Gutaj-Monowid
Fiedka
Marek Szymański
Sasza
Maciej Marcinkowski
Policjant
Rafał Korpik
Naum
Lech Algusiewicz
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
reżyseria i choreografia
Emil Wesołowski
scenografia
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Tewie
Andrzej Ogórkiewicz
Gołda
Barbara Kubiak
Cajtla
Magdalena Wilczyńska-Goś
Hudel
Natalia Puczniewska-Braun
Chawa
Barbara Gutaj-Monowid
Motel
Piotr Friebe
Jenta
Gabriela Klima
Perczyk
Jaromir Trafankowski
Lejzor
Damian Konieczek
Mordka
Bartłomiej Szczeszek
Rabin
Karol Bochański
Mendel
Witold Nowak
Babcia Cajtla
Wiesława Wiza
Abram
Tomasz Mazur
Fruma Sara
Magdalena Stefaniak
Fiedka
Marek Szymański
Sasza
Maciej Marcinkowski
Policjant
Rafał Korpik
Naum
Piotr Bróździak
18:00  
scena duża
20:30  
scena duża
19:00  
scena duża
20:00  
występ poza siedzibą

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Halka
Magdalena Molendowska
Jontek
Dominik Sutowicz
Janusz
Łukasz Goliński
Stolnik
Rafał Korpik
Zofia
Magdalena Wilczyńska-Goś
Dziemba
Damian Konieczek
Góral
Piotr Friebe
Gość I
Bartłomiej Szczeszek
Gość II
Piotr Maciejowski
Gość III, IV
Andrzej Ogórkiewicz
19:00  
Sala Drabowicza

Crew

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria, dramaturgia
Krzysztof Cicheński
scenografia, kostiumy
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu
asystent reżysera
Andrzej Ogórkiewicz

Cast

Ofelia I
Maria Domżał
Ofelia II
Maria Antkowiak
Ofelia III - Britney Spears
Diana Cristescu
19:00  
Sala Drabowicza

Crew

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria, dramaturgia
Krzysztof Cicheński
scenografia, kostiumy
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu
asystent reżysera
Andrzej Ogórkiewicz

Cast

Ofelia I
Maria Domżał
Ofelia II
Maria Antkowiak
Ofelia III - Britney Spears
Diana Cristescu
18:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Tadeusz Kozłowski
reżyseria
Marek Weiss
scenografia
Andrzej Sadowski
choreografia
Emil Wesołowski
kostiumy
Ryszard Kaja

Cast

Violetta
Paula Iancic
Alfred
Mihail Mihailov
Ojciec
Stanisław Kuflyuk
Doktor
Damian Konieczek
Flora
Magdalena Wilczyńska-Goś
Annina
Julia Mech
Gaston
Karol Bochański
Baron
Andrzej Ogórkiewicz
Markiz
Rafał Korpik
Posłaniec
Lech Algusiewicz
Służący
Piotr Bróździak
00:00  
scena duża
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Tadeusz Kozłowski
reżyseria
Marek Weiss
scenografia
Andrzej Sadowski
choreografia
Emil Wesołowski
kostiumy
Ryszard Kaja

Cast

Violetta
Paula Iancic
Alfred
Mihail Mihailov
Ojciec
Stanisław Kuflyuk
Doktor
Damian Konieczek
Flora
Magdalena Wilczyńska-Goś
Annina
Julia Mech
Gaston
Karol Bochański
Baron
Andrzej Ogórkiewicz
Markiz
Rafał Korpik
Posłaniec
Lech Algusiewicz
Służący
Piotr Bróździak
18:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
reżyseria
Olivier Fredj
projekt graficzny
Jean Lecointre
scenografia
Olivier Fredj
scenografia
Gaspard Pinta
scenografia
Massimo Troncanetti
kostiumy
Frédéric Llinares
choreografia
Dominique Boivin
reżyseria świateł
Christophe Forey
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Macbeth
Dario Solari
Lady Macbeth
Kristina Kolar
Banco
Rafał Korpik
Macduff
Piotr Friebe
Malcolm
Piotr Maciejowski
Dama
Natalia Puczniewska-Braun
Medico, Servo
Tomasz Mazur
Sicario
Mariusz Otto
Apparizioni
Mariusz Otto
Apparizioni
Lucyna Białas
Apparizioni
Witold Piotrowski
17:30  
scena duża
20:15  
scena duża
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
reżyseria
Olivier Fredj
projekt graficzny
Jean Lecointre
scenografia
Olivier Fredj
scenografia
Gaspard Pinta
scenografia
Massimo Troncanetti
kostiumy
Frédéric Llinares
choreografia
Dominique Boivin
reżyseria świateł
Christophe Forey
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Macbeth
Dario Solari
Lady Macbeth
Kristina Kolar
Banco
Rafał Korpik
Macduff
Piotr Friebe
Malcolm
Piotr Maciejowski
Dama
Natalia Puczniewska-Braun
Medico, Servo
Tomasz Mazur
Sicario
Mariusz Otto
Apparizioni
Mariusz Otto
Apparizioni
Lucyna Białas
Apparizioni
Witold Piotrowski
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
reżyseria i kostiumy
Sjaron Minailo
dramaturgia
Krystian Lada
scenografia
Douwe Hibma
reżyseria świateł
Maarten Warmerdam
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Tamino
Piotr Friebe
Pamina
Paula Iancic
Papageno
Jaromir Trafankowski
Papagena
Natalia Puczniewska-Braun
Sarastro
Szymon Kobyliński
Królowa Nocy
Ruslana Koval
Monostatos
Marek Szymański
I Dama
Barbara Gutaj-Monowid
II Dama
Galina Kuklina
III Dama
Agata Dembska-Kornaga
I Chłopiec
Lucyna Białas
II Chłopiec
Marcelina Górska
III Chłopiec
Tomasz Raczkiewicz
I Kapłan
Bartłomiej Szczeszek
II Kapłan
Andrzej Ogórkiewicz
I Zbrojny
Piotr Maciejowski
II Zbrojny
Damian Konieczek
Praojciec
Arkadiusz Hirsch
20:00  
scena duża
20:00  
scena duża
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
reżyseria i kostiumy
Sjaron Minailo
dramaturgia
Krystian Lada
scenografia
Douwe Hibma
reżyseria świateł
Maarten Warmerdam
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Tamino
Piotr Friebe
Pamina
Paula Iancic
Papageno
Jaromir Trafankowski
Papagena
Natalia Puczniewska-Braun
Sarastro
Szymon Kobyliński
Królowa Nocy
Ruslana Koval
Monostatos
Marek Szymański
I Dama
Barbara Gutaj-Monowid
II Dama
Galina Kuklina
III Dama
Agata Dembska-Kornaga
I Chłopiec
Lucyna Białas
II Chłopiec
Marcelina Górska
III Chłopiec
Tomasz Raczkiewicz
I Kapłan
Bartłomiej Szczeszek
II Kapłan
Andrzej Ogórkiewicz
I Zbrojny
Piotr Maciejowski
II Zbrojny
Damian Konieczek
Praojciec
Arkadiusz Hirsch
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Kenneth Abildgaard Greve
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Kenneth Abildgaard Greve
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian
18:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Kenneth Abildgaard Greve
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Kenneth Abildgaard Greve
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Katarzyna Tomala-Jedynak
choreografia
Kenneth Abildgaard Greve
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian
18:00  
scena duża
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Tadeusz Kozłowski
reżyseria
Marek Weiss
dekoracje i kostiumy
Kaspar Glarner
współpraca scenograficzna
Dorota Karolczak
choreografia
Izadora Weiss
projekcje video
Bartek Macias
reżyseria świateł
Marek Rydian
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Marta Gardolińska
asystent reżysera
Andrzej Ogórkiewicz
asystent reżysera
Monika Rękoś
asystent choreografa
Evgenia Meissner
przygotowanie chóru dziecięcego
Michał Sergiusz Mierzejewski
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Halka
Magdalena Molendowska
Jontek
Dominik Sutowicz
Janusz
Łukasz Goliński
Stolnik
Rafał Korpik
Zofia
Magdalena Wilczyńska-Goś
Dziemba
Damian Konieczek
Góral
Piotr Friebe
Gość I
Bartłomiej Szczeszek
Gość II
Piotr Maciejowski
Gość III, IV
Andrzej Ogórkiewicz
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Franck Chastrusse
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia i reżyseria świateł
Charles Edwards
kostiumy
Sue Willmington
choreografia i ruch sceniczny
Jarosław Staniek
współpraca
Katarzyna Zielonka
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
18:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Franck Chastrusse
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia i reżyseria świateł
Charles Edwards
kostiumy
Sue Willmington
choreografia i ruch sceniczny
Jarosław Staniek
współpraca
Katarzyna Zielonka
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
19:00  
scena duża
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Franck Chastrusse
reżyseria
Karolina Sofulak
scenografia i reżyseria świateł
Charles Edwards
kostiumy
Sue Willmington
choreografia i ruch sceniczny
Jarosław Staniek
współpraca
Katarzyna Zielonka
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
19:00  
scena duża

Crew

choreografia
Tomasz Kajdański
scenografia
Dorin Gal
projekcje video
Lieve Vanderschaeve
19:00  
scena duża

Crew

choreografia
Tomasz Kajdański
scenografia
Dorin Gal
projekcje video
Lieve Vanderschaeve
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Tomasz Kajdański
scenografia
Dorin Gal
projekcje video
Lieve Vanderschaeve
18:00  
scena duża
19:00  
scena duża
premiere

Anhelli

Crew

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Margo Zālīte
scenografia
Dorota Karolczak
projekcje video
Karolina fender Noińska
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
przygotowanie chóru dziecięcego
Michał Sergiusz Mierzejewski
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Cast

Anhelli
Jan Jakub Monowid
Shaman
Jaromir Trafankowski
Ellenai
Joanna Freszel
18:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Margo Zālīte
scenografia
Dorota Karolczak
projekcje video
Karolina fender Noińska
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
przygotowanie chóru dziecięcego
Michał Sergiusz Mierzejewski
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Cast

Anhelli
Jan Jakub Monowid
Shaman
Jaromir Trafankowski
Ellenai
Joanna Freszel
19:00  
scena duża

Crew

reżyseria
Marek Weiss
scenografia i reżyseria świateł
Paweł Dobrzycki
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
19:00  
scena duża

Crew

reżyseria
Marek Weiss
scenografia i reżyseria świateł
Paweł Dobrzycki
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
11:00  
scena duża

Crew

kierownctwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
18:00  
scena duża

Crew

kierownctwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
11:00  
scena duża

Crew

kierownctwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
18:00  
scena duża

Crew

kierownctwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
11:00  
scena duża

Crew

kierownctwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
18:00  
scena duża

Crew

kierownctwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
11:00  
scena duża

Crew

kierownctwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
18:00  
scena duża

Crew

kierownctwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
11:00  
scena duża

Crew

kierownctwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
18:00  
scena duża

Crew

kierownctwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
11:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Sławomir Woźniak
scenografia
Grzegorz Jaśniak
kostiumy
Ryszard Kaja
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
19:00  
scena duża
19:00  
scena duża
19:00  
scena duża
18:00  
scena duża
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
skrzypce
Boris Belkin
18:00  
scena duża

Crew

reżyseria
Marek Weiss
scenografia i reżyseria świateł
Paweł Dobrzycki
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
19:00  
scena duża

Crew

reżyseria
Marek Weiss
scenografia i reżyseria świateł
Paweł Dobrzycki
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
reżyseria i kostiumy
Sjaron Minailo
dramaturgia
Krystian Lada
scenografia
Douwe Hibma
reżyseria świateł
Maarten Warmerdam
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Tamino
Piotr Friebe
Pamina
Monika Mych-Nowicka
Papageno
Jaromir Trafankowski
Papagena
Barbara Gutaj-Monowid
Sarastro
Rafał Korpik
Królowa Nocy
Aleksandra Olczyk
Monostatos
Marek Szymański
I Dama
Natalia Puczniewska-Braun
II Dama
Magdalena Wilczyńska-Goś
III Dama
Agata Dembska-Kornaga
I Chłopiec
Lucyna Białas
II Chłopiec
Marcelina Górska
III Chłopiec
Tomasz Raczkiewicz
I Kapłan
Bartłomiej Szczeszek
II Kapłan
Tomasz Mazur
I Zbrojny
Piotr Maciejowski
II Zbrojny
Damian Konieczek
Praojciec
Arkadiusz Hirsch
18:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura
reżyseria i kostiumy
Sjaron Minailo
dramaturgia
Krystian Lada
scenografia
Douwe Hibma
reżyseria świateł
Maarten Warmerdam
kierownictwo chóru
Mariusz Otto

Cast

Tamino
Piotr Friebe
Pamina
Monika Mych-Nowicka
Papageno
Jaromir Trafankowski
Papagena
Barbara Gutaj-Monowid
Sarastro
Rafał Korpik
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Tadeusz Kozłowski
reżyseria
Marek Weiss
dekoracje i kostiumy
Kaspar Glarner
współpraca scenograficzna
Dorota Karolczak
choreografia
Izadora Weiss
projekcje video
Bartek Macias
reżyseria świateł
Marek Rydian
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Marta Gardolińska
asystent reżysera
Andrzej Ogórkiewicz
asystent reżysera
Monika Rękoś
asystent choreografa
Evgenia Meissner
przygotowanie chóru dziecięcego
Michał Sergiusz Mierzejewski
19:00  
występ poza siedzibą

Crew

kierownictwo muzyczne
Gabriel Chmura

Cast

Idamor
Dominik Sutowicz
Neala
Monika Mych-Nowicka
Akebar
Szymon Kobyliński
Dżares
Mikołaj Zalasiński
Ratef
Pavlo Tolstoy
Kapłanka
Aleksandra Pokora
public.common.backtop