Calendar

 

19:00  
Online

Crew

fortepian
Olena Skrok
skrzypce
Eliza Schubert

Cast

sopran
Monika Mych-Nowicka
mezzosopran
Magdalena Wilczyńska-Goś
tenor
Piotr Friebe
baryton
Jaromir Trafankowski
19:00  
Online

Crew

dyrygent
Jacek Kaspszyk

Cast

sopran
Iwona Sobotka
wystąpi
Orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
13:00  
Poznań
premiere

Solastalgia

Crew

kompozytor
Rafał Zapała
autor libretta
Michał Krawczak
kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria
Magda Szpecht
scenografia i reżyseria świateł
Julia Kosek
projekcje video
Miłosz Margański
aplikacja
Michał Szota
asystent kreatywny
Adam Frankiewicz
kierownictwo chóru
Mariusz Otto
asystent reżysera
Bartłomiej Szczeszek

Cast

Postać I
Aleksandra Klimczak
Postać II
Alex Freiheit
Postać III
Tomasz Raczkiewicz
Tancerz
John Svensson
wystąpią
chór i orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
MoniuszkoStringQuartet
Sandra Haniszewska-Kubasik
MoniuszkoStringQuartet
Wojciech Sablik
MoniuszkoStringQuartet
Remigiusz Strzelczyk
MoniuszkoStringQuartet
Krzysztof Kubasik
11:00  
Sala Drabowicza

Crew

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Cast

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miller
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
goście:
Donat Zamiara
goście:
Jakub Jeżak
goście:
Zosia Migdalska
goście:
Franek Piotrowski
13:00  
Sala Drabowicza

Crew

prowadzenie:
Jaromir Trafankowski

Cast

wykonawcy:
Małgorzata Bogucka-Miller
wykonawcy:
Sandra Mika
wykonawcy:
Piotr Szulc
wykonawcy:
Piotr Kucharski
goście:
Donat Zamiara
goście:
Jakub Jeżak
goście:
Zosia Migdalska
goście:
Franek Piotrowski
19:00  
Aula UAM

Crew

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini

Cast

Figaro
Wojtek Gierlach
Susanna
Natalia Puczniewska-Braun
Contessa
Monika Mych-Nowicka
Conte
Stanislav Kuflyuk
Cherubino
Magdalena Wilczyńska-Goś
wystąpi
Orkiestra Teatru Wielkiego w Poznaniu
19:00  
foyer I piętra

Crew

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko
reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma

Cast

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notario
Marek Szymański
Narratorka
Wiesława Wiza
Tancerze:
Diana Cristescu
Tancerze:
Mateusz Sierant
18:00  
foyer I piętra

Crew

kierownictwo muzyczne / fortepian
Olga Lemko
reżyseria
Krzysztof Cicheński
scenografia i kostiumy
Julia Kosek
choreografia
Diana Cristescu
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma

Cast

Don Pasquale
Andrzej Ogórkiewicz
Norina
Natalia Puczniewska-Braun
Ernesto
Piotr Friebe
Malatesta
Jaromir Trafankowski
Notario
Marek Szymański
Narratorka
Wiesława Wiza
Tancerze:
Diana Cristescu
Tancerze:
Mateusz Sierant
19:00  
Aula Artis
19:00  
Aula Artis

Crew

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
Aula Artis

Crew

reżyseria i choreografia
Viktor Davydiuk
dramaturgia
Katarzyna Frątczak
scenografia i kostiumy
Magda Flisowska
projekcje
Karolina Mikołajczuk
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
Hala AWF

Crew

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Cast

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Crew

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Cast

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
18:00  
Hala AWF

Crew

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Cast

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Crew

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Cast

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Crew

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Cast

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
19:00  
Hala AWF

Crew

kierownictwo muzyczne
Marco Guidarini
reżyseria
Ilaria Lanzino
scenografia
Leif-Erik Heine
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
choreografia
Viktor Davydiuk
przygotowanie chóru
Mariusz Otto
współpraca muzyczna
Katarzyna Tomala-Jedynak

Cast

Hanna
Ruslana Koval
Hanna
Małgorzata Olejniczak-Worobiej
Jadwiga
Magdalena Wilczyńska-Goś
Jadwiga
Magdalena Wachowska
Stefan
Piotr Friebe
Stefan
Piotr Kalina
Zbigniew
Damian Konieczek
Zbigniew
Rafał Korpik
Miecznik
Stanislav Kuflyuk
Miecznik
Jerzy Mechliński
Skołuba
Damian Konieczek
Skołuba
Rafał Korpik
Cześnikowa
Anna Lubańska
Cześnikowa
Galina Kuklina
Maciej
Jaromir Trafankowski
Damazy
Bartłomiej Szczeszek
Marta
Julia Mech
Grześ
Bartłomiej Szczeszek
public.common.backtop