Nieustraszeni odkrywcy opery!

Sezon 2020/2021 będzie czasem pełnym wyzwań (z jednej strony wciąż nie daje nam spokoju bardzo niemiły wirus, z drugiej – poznańska opera wkrótce rozpoczyna remont sceny). Jeśli jednak tak bardzo jak my tęsknicie za zgłębianiem tajemnic opery i baletu, to mamy dobrą wiadomość – jesteśmy i działamy. Możecie wziąć udział w operowych lekcjach i warsztatach – na żywo lub online, poznać twórców i realizatorów spektakli na spotkaniach przedpremierowych (nie tylko w Poznaniu!), wybrać się na spacer wokół opery z historią w tle, posłuchać przewodnika koncertowego, a może nawet wspólnie zatańczyć. Zostawiamy włączone komputery, gdybyście szukali nas via Internet. Jednocześnie pakujemy do plecaka batutę, trochę instrumentów, puenty i garść nut, gdyby prowadziła do Was inna droga. Jednym słowem: powiedzcie nam jak możemy się z Wami spotkać, a na pewno to zrobimy.

W sprawie synchronizacji zegarów, ustalenia współrzędnych i wymiany wszelkich niezbędnych informacji prosimy o kontakt: edukacja@opera.poznan.pl lub tel. 61 65 90 266.

PS. Nauczycielki i nauczycieli zapraszamy do zapisywania się na newsletter działu edukacji. Raz w miesiącu otrzymacie Państwo informację o najnowszych propozycjach naszego działu oraz materiały dydaktyczne.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA DZIAŁU EDUKACJI

 

PPS. Do odwołania zawieszamy próby Chóru Dziadów i Bab oraz wycieczki Za kulisami teatru.