fender Noińska Karolina

Karolina fender Noińska

 

Artystka od początku kariery zawodowej podąża własną drogą, pozostając głuchą na mody i trendy sezonów.
Studiowała w L 'Académie Internationale du Cinema w Paryżu oraz The School of Drama Film and Music w Dublinie. Pracowała dla Krystyny Jandy w Teatrze Polonia i Och-Teatrze, w Teatrze Powszechnym, The Olympia Theatre, Odeon - Theatre de I'Europe, The Samuel Beckett Theatre oraz Gran Theatre del Liceu. Dzięki niespotykanej kreatywności, wyobraźni synestety oraz upartym unikaniu kompromisów w sferze jakości, jej sztuka jest doceniana w świecie, a ona sama podąża w ślad za znakomitymi recenzjami swoich wystaw, scenografii multimedialnych oraz krótkich form filmowych. Od zawsze, w każdej dziedzinie swojej filmowo- / teatralno- / multimedialnej twórczości pozostawia kawałek siebie, co sprawia, że bezspornie stworzyła własną, artystyczną markę, którą rozwija pod szyldem JAJKOFILM.

 

 

JAJKOFILM (Noińska // Maślejak) to ekipa do multimedialnych zadań awykonalnych, abstrakcyjnie niemożliwych, pionierskich. Mówi się, że gdzie diabeł nie może, tam JAJKOFILM - owszem.
„Wierzymy, że naszym zadaniem jest pozostawienie świata ładniejszym niż jest, dlatego estetyka jest dla nas priorytetem w dziedzinie sztuki oraz w sektorze komercyjnym”.

fot. Sylwia Grochowska

Powrót do góry