Wykład Izabeli Stachurskiej


Za jakim liderem byś poszedł? 

Ignacy Jan Paderewski a współczesny paradygmat przywództwa.

Organizacje, firmy, partie polityczne, ugrupowania różnią się LIDERAMI. Osobowość, wartości, cele, a nawet marzenia lidera mają bezpośredni wpływ na rozwój, realizację wizji, kulturę oraz zysk. Jakie zachowania i kompetencje czynią lidera skutecznym, a jakie osłabiają jego przywództwo? Od jakich cech lidera zależą zaufanie i kreatywna energia jego zespołu? W czym przeszkadza liderowi jego ego? Co powoduje, że idziemy za przywódcą, a co budzi naszą nieufność? 

To spotkanie jest dla wszystkich, którzy chcą poznać szyfr do „systemu operacyjnego” lidera i zastanowić się, jak zmienił się paradygmat przywództwa przez ostatnie 100 lat? 

IZABELA STACHURSKA_ BIO

Trener przywództwa i coach kadry zarządzającej w biznesie, szkolnictwie wyższym i w kulturze, wykładowca akademicki, publicystka. Co-Active Leadership Coach, Certyfikowany Coach The Leadership Circle Profile ô, CCCP.

Z pasją wspiera liderów w walce z samoograniczającymi barierami i w uwalnianiu ich autentyczności, potencjału i odwagi w realizacji wizji. Wierzy, że rolą lidera jest zmienianie świata na lepszy. Za cel stawia sobie budzenie w ludziach niepokoju, że może jeszcze nie wiedzą, na co ICH naprawdę stać. 

13 XII 2018 godz. 18:00
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
sala im. Wojciecha Drabowicza

Powrót do góry