Tydzień, nie dłużej…

Tydzień, nie dłużej…

ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną... Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i... nieodwracalną?!!!

Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni... PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.

Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego... no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad???

„Tydzień, nie dłużej...” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość... Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość...???

OSOBY:

Paul – Andrzej Nejman
Sophie – Anna Cieślak
Marc – Paweł Małaszyński

Zapraszamy już 8 października 2018r. do Teatru Wielkiego w Poznaniu. Spektakl odbędzie się o godzinie 17:30 i 20:00. Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, kasie Teatru Wielkiego i sieci salonów EMPiK. Ceny biletów: 70zł, 95zł, 130zł i 150zł.

Organizatorem spektaklu jest Fundacja TKwadrat. Serdecznie zapraszamy!

Galeria

Kalendarium

17:30  
scena duża
20:00  
scena duża
Powrót do góry