Szalone nożyczki

Szalone nożyczki

Po sukcesie Mayday 2 w Teatrze Poznaniu, wspólnie z producentem zapraszamy na najnowszą odsłonę spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa w gwiazdorskiej obsadzie! 

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone Nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę ...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm - wtedy do akcji wkracza UWAGA!... Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! 
Zapraszamy!

Obsada:

Urszula Dębska / Joanna Kupińska

Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek
Leszek Stanek
Dominika Gwit
Alan Andersz
Maciej Wilewski 
Michał Piróg

Reżyser: Jakub Ehrlich
Scenariusz: Paul Pörtner
Przekład: Elżbieta Woźniak
Scenografia: Zofia Plota
Kostiumy: Agnieszka Sasim

Bilety już w sprzedaży online:

GODZ. 17.30:
http://bit.ly/SzaloneNozyczkiPoznan17_30

GODZ. 20.30:
http://bit.ly/SzaloneNozyczkiPoznan20_30

w kasie Teatru Wielkiego

Kalendarium

17:30  
scena duża
20:30  
scena duża
Powrót do góry