SPECJALISTA ds. ORGANIZACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
z siedzibą przy ul. A. Fredry 9

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko

Ogólny zakres obowiązków:

  • opracowywanie planów pracy, lekcji, obsad, programów koncertów itp.;

  • prowadzenie spraw i przygotowywanie umów dla realizatorów i artystów krajowych oraz zagranicznych;

  • zgłaszanie pozycji repertuarowych do Stowarzyszenia Związku Autorów i Kompozytorów Scenicznych (ZAIKS), uaktualnianie umów tantiemowych i licencyjnych, pozyskiwanie praw do muzyki, realizowanie innych obowiązków związanych z prawami autorskimi;

  • wykonywanie wszelkich dodatkowych czynności, które zapewnią poprawne działanie działu OPA oraz realizację projektów zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office);
  • doświadczenie zawodowe -  co najmniej 3 lata w instytucji kultury o profilu muzycznym lub doświadczenie w koordynacji realizacji wydarzeń artystycznych;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się warunkach;

  • samodzielność i umiejętność organizowania własnej pracy;

  • umiejętności współpracy i komunikatywność;

  • systematyczności i wysokiego stopnia zorganizowania.

    Zainteresowanym osobom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • pracę w prestiżowej i wielokrotnie wyróżnianej, także na arenie międzynarodowej instytucji kultury (największej w regionie i jednej z największych i najważniejszych w kraju);

  • udział w realizacji prestiżowych, unikatowych i ambitnych projektów artystycznych;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju;

  • dodatkowe korzyści takie jak m.in, ZFŚS, ZKZP

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • ambitną, satysfakcjonującą i pełną wyzwań pracę.

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych, prosimy składać w dziale kadr Teatru w Poznaniu ul. Fredry 9, pok. –111 lub mail kadry@opera.poznan.pl