Robimy operę: Operowy glamour – warsztat dla rodzin z dziećmi

Robimy operę: Operowy glamour – warsztat dla rodzin z dziećmi

 

 

Robimy operę! Operowy glamour (dla rodzin z dziećmi w wieku 7-11 lat)

Data: 16 czerwca, godz. 17:00

Zastanawialiście się kiedyś, w co się ubrać do opery? Co prawda ostatnio oglądamy spektakle online na domowych kanapach, ale to jeszcze nie znaczy, że nie możemy się wystroić. Zapraszamy na warsztaty, w trakcie których wspólnie stworzymy coś naprawdę szykownego z tego, co znajdziemy w domowej szafie. Będzie coś dla chłopców i dla dziewczynek, dla pań i dla panów. Do opery, na bal, na wybieg, na spacer, na plażę, jednym słowem… gdzie się nie udasz, wszystkich olśnisz. W końcu to operowy glamour!

Prowadzący: Emil Wysocki – absolwent poznańskiej teatrologii i projektowania w School of Form na SWPS. Zdobywa doświadczenie współpracując z uznanymi kostiumografami, m. in. z Anną Kontek, Magdą Maciejewską czy Konradem Parolem.

Zapisy: edukacja@opera.poznan.pl

Informacja: Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy webinarowej. Po wysłaniu zgłoszenia każdy uczestnik otrzyma zaproszenie z indywidualnym linkiem do spotkania. Do udziału w spotkaniu nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania, wystarczy przeglądarka internetowa.

Cyklowi warsztatów patronuje Enea – Mecenas Teatru Wielkiego im. St. Moniuszki w Poznaniu.

Powrót do góry