Robimy operę: Kostiumy - warsztat dla rodzin z dziećmi

Warsztat 2 – Kostiumy (dla rodzin z dziećmi w wieku 5-11 lat)

Data: 26 stycznia 2020r. godz. 12.00 – 13.30

W karnawale nie tylko w teatrze potrzebne są kostiumy. Jeśli wybieracie się na bal lub maskaradę, ale nie bardzo wiecie jak stworzyć wymarzoną kreację – zapraszamy do nas! Uruchomimy wyobraźnię, weźmiemy sprawy (i narzędzia) w swoje ręce i wspólnie stworzymy elementy kostiumów z tego, co można znaleźć w niemal każdej szafie.

Prowadzenie: Maria-Magdalena Wawrzyńczyk - Absolwentka Projektowania Scenografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Podczas studiów była zaangażowana w wiele działań na terenie uczelni i nie tylko (Praskie Quadriennale, World Stage Design, FAMA). Miała możliwość zrealizowania indywidualnych projektów, jak i prac grupowych. Brała udział w wielu warsztatach zorganizowanych w kraju i za granicą. Poza działalnością scenograficzną, zajmuję się organizacją i produkcją wydarzeń kulturalnych oraz prowadzeniem autorskich warsztatów plastycznych. Pracuje m.in. dla Fundacji Serdecznik, Fundacji Asocjacji 2006, Teatru Korkoro.

Cyklowi warsztatów patronuje Enea – Mecenas Teatru Wielkiego im. St. Moniuszki w Poznaniu

Co to?

Zainspirowani działaniami wokół pierwszej premiery tego sezonu zapraszamy w ciągu całego sezonu na warsztaty z upcyklingu, w trakcie których wraz z zaproszonymi artystami będziemy wytwarzać przedmioty związane z teatrem muzycznym.

Dla kogo?

Dla rodzin z dziećmi w wieku 5-11 lat

Jak długo?

Warsztat trwa 90 minut.

Ile kosztuje?

10zł/osoba (bilety do zakupu w kasie biletowej Teatru oraz na stronie www.bilety.opera.poznan.pl)

szczegółowe informacje:

e-mail: edukacja@opera.poznan.pl

tel. (61) 65 90 266

Powrót do góry