Robimy operę! Kolorowe partytury

Robimy operę! Kolorowe partytury

 

Data: 29.11.2020r. godz. 12.00

Prowadzenie: Jerzy Fryderyk Wojciechowski

Pamiętacie małe czarne kropki, które Pchła Szachrajka wsypała zamiast rodzynek do swoich wielkanocnych bab? To nuty. A czy wiecie, że to nie jedyny sposób, by zapisać muzykę? Śladami czołowych twórców muzyki XX wieku zapraszamy Was do wspólnego stworzenia partytur-obrazów. Razem z nami wsłuchajcie się w kolory i kształty dźwięków, a potem dajcie się ponieść fantazji i namalujcie/wyklejcie/ulepcie/ukształtujcie swoją własną kolorową partyturę. Do dzieła!

 

UWAGA!

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi zasadami RODO oraz wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia uczestnika wydarzenia.

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ TEATR WIELKI W POZNANIU [.pdf]

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - COVID [.pdf]

OŚWIADCZENIE WIDZA [.pdf]

 

W tym szczególnym czasie chcemy, by nasze spotkanie z Wami odbywało się w atmosferze jak najbardziej zbliżonej do normalności. Prosimy Was o wyrozumiałość i dostosowanie się do ograniczeń, jakie na nas nałożono. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu:

  1. Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chory, miałeś styczność z osobą zainfekowaną – zostań w domu.
  2. Zabierz ze sobą maseczkę lub przyłbicę. Po wejściu do budynku obowiązuje Cię noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.
  3. Po wejściu do budynku zdezynfekuj dłonie.
  4. Obsługa widowni dokona pomiarów temperatury.
  5. Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnychklauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych oraz jeśli masz taką możliwość, przynieś wydrukowane i podpisane (w dniu odbywania się wydarzenia) oświadczenie uczestnika wydarzenia, jeśli nie – wypełnij je w budynku, w miejscu wskazanym przez obsługę.
  6. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie – osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na widownię.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów!

Realizatorzy

Kalendarium

12:00  
Malarnia

Realizatorzy

Prowadzenie:
Jerzy Fryderyk Wojciechowski
Powrót do góry