Robimy operę! Instrumenty

Robimy operę! Instrumenty

 

Robimy operę! Instrumenty

We współczesnym świecie muzycznym nie tylko wszystko może stać się muzyką, ale też wszystko może być instrumentem. Więcej – każdy z nas może być twórcą. Zapraszamy Was do wspólnego budowania instrumentów, wydobywania dźwięków i muzykowania na tysiąc sposobów!

Prowadzenie: Monika i Hubert Wińczyk – para artystów, których wrażliwość na klimat i zmiany klimatyczne popycha do myślenia o przyszłości i o tym ile na co dzień każdy i każda z nas generuje śmieci/odpadków i czy możemy jeszcze coś z nich odzyskać wprowadzając w nasze życie ideę  zero_waste. W ramach swoich działaniach artystycznych, społecznych, aktywistycznych i edukacyjnych zapraszają m.in. na warsztaty  dźwiękowo-plastyczno-ekologiczne, podczas których, np.: z odpadków powstają instrumenty, głównie z rodziny instrumentów perkusyjnych, jak grzechotki, kołatki, świstaki.

 

UWAGA!

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi zasadami RODO oraz wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia uczestnika wydarzenia.

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ TEATR WIELKI W POZNANIU [.pdf]

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - COVID [.pdf]

OŚWIADCZENIE WIDZA [.pdf]

 

W tym szczególnym czasie chcemy, by nasze spotkanie z Wami odbywało się w atmosferze jak najbardziej zbliżonej do normalności. Prosimy Was o wyrozumiałość i dostosowanie się do ograniczeń, jakie na nas nałożono. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu:

  1. Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chory, miałeś styczność z osobą zainfekowaną – zostań w domu.
  2. Zabierz ze sobą maseczkę lub przyłbicę. Po wejściu do budynku obowiązuje Cię noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.
  3. Po wejściu do budynku zdezynfekuj dłonie.
  4. Obsługa widowni dokona pomiarów temperatury.
  5. Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnychklauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych oraz jeśli masz taką możliwość, przynieś wydrukowane i podpisane (w dniu odbywania się wydarzenia) oświadczenie uczestnika wydarzenia, jeśli nie – wypełnij je w budynku, w miejscu wskazanym przez obsługę.
  6. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie – osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na widownię.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów!

Kalendarium

12:00  
Malarnia
Powrót do góry