Recital Stanislava Kuflyuka – oglądaj online

Recital Stanislava Kuflyuka – oglądaj online

 

RECITAL STANISLAVA KUFLYUKA

Olena Skrok – fortepian

OGLĄDAJ ONLINE:

 

Dostęp do recitalu jest bezpłatny, ale jeżeli chcą Państwo wesprzeć nasz teatr w czasie pandemii, to zapraszamy do zakupu writualnego biletu-cegiełki na stronie eWejsciówki.pl. Serdecznie dziękujemy!

 

______________________________________________________________________________________________________

 

Widzów, którzy chcą zobaczyć koncert na żywo w naszym teatrze, zapraszamy do zakupu biletów TUTAJ. Bilety w cenie 60 zł. Liczba miejsc jest ograniczona (60).

Koncert będzie również dostępny w Internecie w formie live streamingu.

 

Recital Stanislava Kuflyuka, barytona, laureata wielu prestiżowych nagród, występującego na najbardziej uznanych scenach w kraju i za granicą, zakończy sezon 2019/2020. Po 102 dniach nieobecności zapraszamy Państwa ponownie do naszego teatru z przekonaniem i nadzieją, że pomimo niewypełnionej widowni uda nam się na czas spotkania przywołać ducha opery.

Stanislav Kuflyuk na co dzień związany jest z poznańskim Teatrem Wielkim, gdzie dał się poznać jako doskonały Almaviva w „Weselu Figara”, pan Ford w „Falstaffie”, Ojciec w „Traviacie”, Belcore w „Napoju miłosnym” czy Figaro w „Cyruliku sewilskim”. W czasie koncertu artysta wykona między innymi arie z „Carmen”, „Strasznego dworu”, „Halki” i „Pajaców”. Nie zabraknie oczywiście i fragmentów „Eugeniusza Oniegina” Piotra Czajkowskiego. Partię Oniegina Stanislav Kuflyuk z powodzeniem wykonuje od 2019 roku w Teatrze Bolszoj.

Soliście na fortepianie towarzyszyć będzie Olena Skrok.

UWAGA!

Widzowie, którzy osobiście odwiedzą nasz Teatr, proszeni są o zapoznanie się z załączonymi zasadami RODO oraz wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia uczestnika wydarzenia.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - COVID [.pdf]

OŚWIADCZENIE WIDZA [.pdf]

 

W tym szczególnym czasie chcemy, by nasze spotkanie z Wami odbywało się w atmosferze jak najbardziej zbliżonej do normalności. Prosimy Was o wyrozumiałość i dostosowanie się do ograniczeń, jakie na nas nałożono. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu:

  1. Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chory, miałeś styczność z osobą zainfekowaną – zostań w domu.
  2. Zabierz ze sobą maseczkę lub przyłbicę. Po wejściu do budynku Teatru obowiązuje Cię noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.
  3. Po wejściu do budynku Teatru zdezynfekuj dłonie.
  4. Obsługa widowni dokona pomiarów temperatury.
  5. Zapoznaj się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych oraz jeśli masz taką możliwość, przynieś wydrukowane i podpisane (w dniu odbywania się recitalu) oświadczenie uczestnika wydarzenia, jeśli nie – wypełnij je w Teatrze, w miejscu wskazanym przez obsługę.
  6. W dniu recitalu szatnia będzie nieczynna. Okrycia wierzchnie można pozostawić indywidualnie w szatni lub zabrać na widownię.
  7. Zajmij miejsce na widowni wskazane przez obsługę.
  8. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie – osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na widownię.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów!

Galeria

Kalendarium

20:00  
Scena Duża / On-line
Powrót do góry