Napój miłosny

Napój miłosny

ZWROTY BILETÓW NA WYDARZENIA OD 23 PAŹDZIERNIKA DO 29 LISTOPADA

 

Spektakle na dużej scenie w Teatrze Wielkim w Poznaniu: bilety w cenach od 23 do 40 zł do nabycia TUTAJ

 

Ze względu na wprowadzenie czerwonej strefy w powiecie gostyńskim, do którego należy Krobia planowane na niedzielę, 11 października spektakle „Napoju miłosnego” zostały przeniesione na 22 listopada 2020.

Spektakle w Krobi: bilety w cenie 25 zł do nabycia stacjonarnie w kasach Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi. Telefon: 65 57 11 320

 

Napój miłosny to jedno z najbardziej cenionych dzieł Donizettiego, gromadzące od momentu powstania rzesze publiczności. To lekka i dowcipna opowieść o miłości, w której znalazło się miejsce na żarliwe uczucie, pokaźny spadek oraz oczywiście na tytułowy eliksir, na którym można nieźle zarobić. Nemorino na zabój kocha Adinę, a jak łatwo się domyślić – Adina nie bardzo kocha Nemorina, za to z przekory flirtuje z sierżantem Belcore. Na całe szczęście do wioski przyjeżdża doktor Dulcamara, który posiada wyborne wino – o, pardon! – napój miłosny… i zaczyna się szaleńcza komedia omyłek, gdzie pijany od procentów myśli, że jest pijany z miłości, a zakochanie mylone jest z chęcią łatwego wzbogacenia się.

Reżyser Ran Arthur Braun, znany z nieposkromionej wyobraźni, przenosi swoją wersję Napoju miłosnego do Meksyku. Krew gotuje się żyłach, zaczęła się fiesta… olé! Pssst, uważajmy tylko na fałszywe eliksiry!

 

Zwiastun:

 

Chórzyści: Lucyna Białas, Anna Muraszko, Marta Kostanciak, Małgorzata Frąckowiak, Maciej Marcinkowski, Paweł Szajek, Piotr Bróździak, Witold Nowak

Tancerze: Arkadiusz Gumny, Massimiliano Romano, Jakub Starzycki, Gal Trobentar Žagar, Sergio Chinnici

 


Sfinansowano z udziałem środków Województwa Wielkopolskiego.

 

 

 

UWAGA!

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi zasadami RODO oraz wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia uczestnika wydarzenia.

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ TEATR WIELKI W POZNANIU [.pdf]

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - COVID [.pdf]

OŚWIADCZENIE WIDZA [.pdf]

 

W tym szczególnym czasie chcemy, by nasze spotkanie z Wami odbywało się w atmosferze jak najbardziej zbliżonej do normalności. Prosimy Was o wyrozumiałość i dostosowanie się do ograniczeń, jakie na nas nałożono. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu:

  1. Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chory, miałeś styczność z osobą zainfekowaną – zostań w domu.
  2. Zabierz ze sobą maseczkę lub przyłbicę. Po wejściu do budynku obowiązuje Cię noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.
  3. Po wejściu do budynku zdezynfekuj dłonie.
  4. Obsługa widowni dokona pomiarów temperatury.
  5. Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych oraz jeśli masz taką możliwość, przynieś wydrukowane i podpisane (w dniu odbywania się wydarzenia) oświadczenie uczestnika wydarzenia, jeśli nie – wypełnij je w budynku, w miejscu wskazanym przez obsługę.
  6. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie – osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na widownię.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów!

 

__________________________________

Galeria przedstawia zdjęcia ze spektaklu, na których widać solistki, solistów oraz tancerzy. Fotografie przedstawiają grupę ludzi, którzy śpiewają, tańczą oraz odgrywają sceny walki. Artyści ubrani są w kolorowe stroje i występują na tle scenografii w stylu meksykańskim.

 

Galeria

Powrót do góry