Stefan Kosmala-Dahlbeck

Stefan Kosmala-Dahlbeck, lat 17, jest absolwentem San Clemente High School i jesienią rozpocznie studia Viola Performance na University of California w Los Angeles. Stefan był koncertmistrzem San Clemente High School Symphony Orchestra przez cztery lata i wystąpił z Milllenial Choirs and Orchestra w Carnegie Hall w lipcu 2019 r. Jako asystent głównego altowiolisty (ze swoim dziadkiem Jerzym Kosmalą - głównym altowiolistą). Stefan jest uczniem swojego dziadka, dr Jerzego Kosmali, światowej sławy altowiolisty, mając 3 lata. występował na dwóch kontynentach, w tym w prestiżowej sali koncertowej w Pałacu w Łańcucie, Carnegie Hall w Nowym Jorku, Tabernakulum Mormona w Salt Lake City, Meyerson Hall w Dallas, Strathmore Concert Hall w Waszyngtonie; Forum Los Angeles, Segerstrom Hall i Kodak Theatre.

Wziął udział w wyróżnionym nagrodą Emmy nagraniu „Dream On” jako wokalista zespołu Aerosmith. Występował także podczas 84. gali Oscarów oraz w pięciu nagraniach z Millenialnymi Chórami i Orkiestrami: Dana Point Symphony, Pacific Symphony Orchestra, Long Beach Symphony oraz w licznych wykonaniach muzyki kameralnej.

Członek założyciel Trio Triton, był finalistą państwowego konkursu VOCE (2015-2019), zdobywając drugie miejsce w finałach w 2019 r., Konkursie ASTA, a także zwycięzcą konkursu koncertowego Saddleback. Wystąpił także w America's Got Talent w ramach grupy OC Music and Dance.

Jest zwycięzcą Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Orfeo w Vipiteno we Włoszech., a   także kompozytorem i artystą pop-music.

Powrót do góry