Moniuszko w pigułce

Moniuszko w pigułce

BILETY W CENIE 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 60 zł (Bilet Rodzinny)

Bilet Rodzinny
Bilet rodzinny jest przeznaczony dla maksymalnie 2 opiekunów i 2 dzieci. Przy zakupie biletu rodzinnego proszę wybrać 1 bilet rodzinny dla siebie i odpowiednią liczbę biletów kontrolnych dla pozostałych uczestników (od 1 do 3).

 

Czas katarów i przeziębień nam niestraszny, bo mamy najlepsze lekarstwo – muzykę. Więc jeśli grozi wam jesienna chandra, to wybierzcie się z całą rodziną na Moniuszkę w pigułce. Koncert kameralny z przymrużeniem oka, na którym będzie i Prząśniczka, i Dziad i baba, a nawet Święty Piotr! Razem z Panem Moniuszką odegnamy wszystkie smutki, kwaśne miny zmienimy w uśmiechy, a zamiast wydmuchiwać nosy będziemy z całych sił dąć w instrumenty.

Na koncert zapraszamy rodziny z dziećmi od lat 5.

 

Zespół Instrumentów Dętych Blaszanych Castle Brass pod kierownictwem Zbigniewa Starosty.

 

UWAGA!

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi zasadami RODO oraz wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia uczestnika wydarzenia.

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ TEATR WIELKI W POZNANIU [.pdf]

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - COVID [.pdf]

OŚWIADCZENIE WIDZA [.pdf]

 

W tym szczególnym czasie chcemy, by nasze spotkanie z Wami odbywało się w atmosferze jak najbardziej zbliżonej do normalności. Prosimy Was o wyrozumiałość i dostosowanie się do ograniczeń, jakie na nas nałożono. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu:

  1. Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chory, miałeś styczność z osobą zainfekowaną – zostań w domu.
  2. Zabierz ze sobą maseczkę lub przyłbicę. Po wejściu do budynku obowiązuje Cię noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.
  3. Po wejściu do budynku zdezynfekuj dłonie.
  4. Obsługa widowni dokona pomiarów temperatury.
  5. Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych oraz jeśli masz taką możliwość, przynieś wydrukowane i podpisane (w dniu odbywania się wydarzenia) oświadczenie uczestnika wydarzenia, jeśli nie – wypełnij je w budynku, w miejscu wskazanym przez obsługę.
  6. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie – osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na widownię.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów!

Obsada

Powrót do góry