IZOLACJA: Carmen/Don Giovanni/Don Pasquale

IZOLACJA: Carmen/Don Giovanni/Don Pasquale

 

Drodzy Widzowie,

niestety w niektórych zespołach naszego Teatru pojawiły się potwierdzone przypadki COVID-19. Mimo iż projekt „Izolacja” staraliśmy się zorganizować uwzględniając wszystkie zasady bezpieczeństwa i przepisy BHP związane z epidemią, w trosce o Wasze bezpieczeństwo, postanowiliśmy odwołać udział publiczności w „Izolacji:…” i zrealizować spektakl wyłącznie w formie streamingu.
W związku z tym osoby, które kupiły tradycyjne bilety, mają możliwość, by dokonać ich zwrotu w kasie Teatru lub wysyłając zwrotnie informację z numerem zamówienia PRO/… i numerem konta.
Gorąco jednak zachęcamy, by zamienić te bilety na bilet otwarty lub dostęp do streamingu „Izolacji” lub przyszłych streamingów online organizowanych przez Teatr Wielki. Pomoże to nam przetrwać ten trudny czas, a Państwu umożliwi być z nami pomimo pandemii. Zachęcamy Państwa również do oglądania Izolacji online. Dziękujemy za zrozumienie.
 
 
___________________________

POBIERZ KSIĄŻKĘ PROGRAMOWĄ SPEKTAKLU „IZOLACJA: Carmen/Don Giovanni/Don Pasquale” [.pdf]

RECENZJE

Eksperymentalny projekt operowy twórczo reagujący na rzeczywistość czasu pandemii. Każda z postaci prowadzi swój własny, niezależny monodram. Niekiedy poszczególne fragmenty zdają się układać w dialog – celowo nie jest sprecyzowane, w jakim stopniu postaci wchodzą między sobą w interakcję. Ich intencją jest wypowiadać się w swoim własnym imieniu, rozgrywać wspomnienia i sceny z własnej opery (choć w strzępach, w innej kolejności, w przebłyskach pamięci, odruchach i emocjach). Izolacja, w której znaleźli się Carmen, Don Giovanni i Don Pasquale, powoduje w nich zachowania na granicy obłędu (słyszą głosy, ale nie są pewni swych zmysłów, czują lęk lub ekscytację, choć nie wiedzą, z jakiego powodu).

Spektakl będzie transmitowany na żywo w Internecie. Każdy z trzech spektakli będzie transmitowany, ale tylko jednorazowo, na żywo. Bilety w cenie 10 zł dostępne TUTAJ.

 

 Bilety na streaming live w cenie 10 zł dostępne na:

Streaming 23.10, godz. 19:00

Streaming 24.10, godz. 19:00

Streaming 25.10, godz. 18:00

 

Patronat medialny:

 

Partner technologiczny spektaklu:

 

UWAGA!

Prosimy o zapoznanie się z załączonymi zasadami RODO oraz wydrukowanie i wypełnienie oświadczenia uczestnika wydarzenia.

 

REGULAMIN UCZESTNICTWA W WYDARZENIACH KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ TEATR WIELKI W POZNANIU [.pdf]

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH - COVID [.pdf]

OŚWIADCZENIE WIDZA [.pdf]

 

W tym szczególnym czasie chcemy, by nasze spotkanie z Wami odbywało się w atmosferze jak najbardziej zbliżonej do normalności. Prosimy Was o wyrozumiałość i dostosowanie się do ograniczeń, jakie na nas nałożono. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu:

  1. Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chory, miałeś styczność z osobą zainfekowaną – zostań w domu.
  2. Zabierz ze sobą maseczkę lub przyłbicę. Po wejściu do budynku obowiązuje Cię noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.
  3. Po wejściu do budynku zdezynfekuj dłonie.
  4. Obsługa widowni dokona pomiarów temperatury.
  5. Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych oraz jeśli masz taką możliwość, przynieś wydrukowane i podpisane (w dniu odbywania się wydarzenia) oświadczenie uczestnika wydarzenia, jeśli nie – wypełnij je w budynku, w miejscu wskazanym przez obsługę.
  6. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie – osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na widownię.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów!

 

____________________________

Galeria przedstawia m.in. przestrzeń foyer i kamery oraz solistów (kobietę i dwóch mężczyzn) występujących w teatralnych strojach i perukach. Artyści występują w białych kubikach, które są scenografią.

Galeria

Realizatorzy

Powrót do góry