Halka - wykonanie koncertowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Halka - wykonanie koncertowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogli uczestniczyć w koncertowej prezentacji Halki w Filharmonii Berlińskiej, zapraszamy do Poznania na Koncert Marszałkowski. Na scenie znakomici soliści: Magdalena Molendowska (Halka), która pojawi się po cyklu przedstawień w Opera North; Dominik Sutowicz (Jontek) od paru sezonów znany poznaniakom, chociażby z porywającego wykonania partii Manru, tytułowego bohatera opery Paderewskiego, i doskonałego Idamora z Parii Moniuszki. Łukasz Goliński (Janusz) łączący występy w Polsce i za granicą (w maju 2020 zaśpiewa w Royal Opera House). Nie zabraknie i poznańskich solistów: Magdaleny Wilczyńskiej-Goś, Rafała Korpika, Damiana Konieczka i Piotra Friebego.

Orkiestra pod batutą Gabriela Chmury, chór jak zwykle przygotuje Mariusz Otto.

Szczególnie polecamy tym, którzy słuchają Halki zawsze i wszędzie.

Informujemy, że w związku z przypadającym w poniedziałek 11 listopada Świętem Niepodległości zaplanowano w Poznaniu szereg uroczystości i imprez, które wiążą się z czasowymi zmianami organizacji ruchu.
Planując przybycie na Koncert Marszałkowski do Teatru Wielkiego, prosimy wziąć pod uwagę utrudnienia w ruchu tego dnia.
Szczegóły: ZTMwww.poznan.pl

Uprzejmie informujemy, że sprzedaż biletów na Koncert Marszałkowski ruszyła 4 listopada br. o godz. 13:00. Bilety w cenie 1 zł dostępne wyłącznie w kasie. Jedna osoba może jednorazowo zakupić maksymalnie cztery bilety.

 

Utwór „Halka” Stanisława Moniuszki pochodzi z katalogu Polskiego Wydawnictwa Muzycznego.

Galeria

Realizatorzy

Powrót do góry