Wrócę przed północą

Wrócę przed północą

Zapraszamy już 14 października do Teatru Wielkiego na komediowy horror „Wrócę przed północą”, który na całym świecie zbiera świetne recenzje i tłumy widzów, gdyż publiczność uwielbia się śmiać i bać.

Pełna napięcia historia mistyczno-kryminalna Petera Colley'a robi furorę na teatralnych scenach (łącznie grana w 29 krajach oraz 48 stanach USA). Amy przeszła załamanie nerwowe. Greg, jej mąż archeolog, wynajmuje dom na wsi, gdzie będzie mogła dojść do zdrowia po wyjściu ze szpitala, a on dokończy swój doktorat. Kiedy George – farmer i właściciel domu – opowiada o morderstwie, które wiele lat temu zostało tu popełnione i duchach, które nawiedzają dom, wyobraźnia Amy zaczyna pracować na wysokich obrotach. Sytuacja pogarsza się, gdy na wieś przyjeżdża piękna Laura. Czy to aby na pewno tylko siostra Grega?

Na scenie: Katarzyna Glinka/ Marta Żmuda Trzebiatowska, Krzysztof Kwiatkowski / Grzegorz Daukszewicz, Anna Karczmarczyk, Grzegorz Wons/ Marek Siudym.

CZAS TRWANIA (z przerwą) – ok. 2 godz.

Spektakl dla widzów od 16. roku życia.UWAGA! Spektakl z efektami pirotechnicznymi, stroboskopowymi (światło pulsujące z dużą częstotliwością) oraz efektami hukowymi. Osoby wrażliwe na ten rodzaj efektów prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Zapraszamy 14 października 2019r. do Teatru Wielkiego w Poznaniu. Spektakl odbędzie się o godzinie 17:30 i 20:15. Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl oraz w sieci salonów EMPiK. Rezerwacja telefoniczna: 607-907-704.

Organizatorem spektaklu jest Fundacja TKwadrat. Serdecznie zapraszamy!

Kalendarium

17:30  
scena duża
20:15  
scena duża
Powrót do góry