Robimy operę! – warsztaty scenograficzne z Dorotą Karolczak

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

 

Data: 20.05.2020r., godz. 12.00

Warsztaty dla dzieci w wieku 7-11 lat

Jeśli brakuje Wam spotkania z teatrem, to te warsztaty będą w sam raz dla Was. Każdy może stworzyć swój spektakl w domu. Co będzie potrzebne? Po pierwsze – wyobraźnia, po drugie – śmieci (w rolach głównych: plastikowe butelki, gazety, tekturowe rolki i inne), po trzecie – komputer (to dzięki niemu spotkacie się z artystami). Z naszą małą podpowiedzią uda Wam się wkroczyć do świata światła i cienia, do świata zamieszkanego przez niezwykłe formy, do świata teatru. Zapraszamy!

Prowadząca: Dorota Karolczak – młoda scenograf projektująca nowatorskie i cieszące się uznaniem krytyki produkcje operowe w Polsce i Europie. Absolwentka architektury  i studiów scenograficznych. Więcej informacji o Dorocie Karolczak znajdziecie Państwo TUTAJ.

Zapisy: edukacja@opera.poznan.pl

Informacja: Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy webinarowej. Po wysłaniu zgłoszenia każdy uczestnik otrzyma zaproszenie z indywidualnym linkiem do spotkania. Do udziału w spotkaniu nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania, wystarczy przeglądarka internetowa.

public.common.backtop