Kierownik działu organizacji pracy artystycznej - oferta pracy

KIEROWNIK DZIAŁU ORGANZIACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ

Ogólny zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za planowanie i organizację pracy artystycznej Teatru, w tym koordynacja pracy całego pionu artystycznego we współpracy z pionem technicznym i administracyjnym
  • kierowanie działem Organizacji Pracy Artystycznej i nadzorowanie pracy pracowników działu
  • tworzenie planu pracy artystycznej
  • przygotowanie harmonogramów pracy pracowników artystycznych
  • przygotowywanie umów dla artystów współpracujących z Teatrem
  • rozliczanie pracy pracowników merytorycznych podległych działowi
  • prowadzenie kontaktów i negocjowanie warunków z realizatorami i artystami współpracującymi z Teatrem
  • ze względu na specyfikę działalności Teatru czas pracy jest nienormowany i w przypadku takiej potrzeby obejmuje także pracę weekendy (np. premiery)

Wymagania

  • co najmniej 5-cio letnie doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub w branży artystycznej
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • wskazane wykształcenie muzyczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, wskazana znajomość innych języków obcych
  • biegła obsługa komputera
  • umiejętność zarządzania zespołem i organizacji pracy podległego zespołu
  • odpowiedzialność, komunikatywność, kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się warunkach
  • mile widziane referencje

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w prestiżowej i wielokrotnie wyróżnianej także na arenie międzynarodowej instytucji kultury (największej w regionie i jednej z największych i najważniejszych w kraju)
  • udział w unikatowych i ambitnych projektach artystycznych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju

Termin zgłoszeń

  • 20 czerwca 2021 r.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych, prosimy składać w dziale kadr Teatru w Poznaniu ul. Fredry 9, pok. – 111 lub mail kadry@opera.poznan.pl