Calendar

18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Cast

Kopciuszek
Asuka Horiuchi
Książę
Mateusz Sierant
Macocha
Karolina Sierant
Gruszka
Dominika Babiarz
Pietruszka
Katarzyna Augustyn
Nauczyciel tańca
John Svensson
Mistrz ceremoni
Andrzej Płatek
Wiosna
Saeka Shirai
Lato
Marika Kucza
Jesień
Silvia Simeone
Zima
Diana Cristescu
Matka Chrzestna
Agnieszka Wolna-Bartosik
Perukarz
Taras Szczerbań
Krawiec
Viktor Davydiuk
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Cast

Kopciuszek
Marika Kucza
Książę
Arkadiusz Gumny
Macocha
Agnieszka Wolna-Bartosik
Gruszka
Julia Korbańska
Pietruszka
Natalia Trafankowska
Nauczyciel tańca
John Svensson
Mistrz ceremoni
Andrzej Płatek
Wiosna
Risako Seki
Lato
Anita Crema
Jesień
Beatrice Rancani
Zima
Asuka Horiuchi
Matka Chrzestna
Karolina Sierant
Perukarz
Mateusz Sierant
Krawiec
Viktor Davydiuk
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Cast

Kopciuszek
Asuka Horiuchi
Książę
Mateusz Sierant
Macocha
Karolina Sierant
Gruszka
Dominika Babiarz
Pietruszka
Katarzyna Augustyn
Nauczyciel tańca
John Svensson
Mistrz ceremoni
Andrzej Płatek
Wiosna
Saeka Shirai
Lato
Marika Kucza
Jesień
Silvia Simeone
Zima
Diana Cristescu
Matka Chrzestna
Agnieszka Wolna-Bartosik
Perukarz
Taras Szczerbań
Krawiec
Viktor Davydiuk
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Paul Chalmer
scenografia
Anna Kontek
reżyseria świateł
Marek Rydian

Cast

Kopciuszek
Marika Kucza
Ksiązę
Arkadiusz Gumny
Macocha
Agnieszka Wolna-Bartosik
Gruszka
Julia Korbańska
Pietruszka
Natalia Trafankowska
Nauczyciel tańca
John Svensson
Mistrz ceremoni
Andrzej Płatek
Wiosna
Risako Seki
Jesień
Beatrice Rancani
Zima
Asuka Horiuchi
Matka Chrzestna
Karolina Sierant
Perukarz
Mateusz Sierant
Krawiec
Viktor Davydiuk
19:00  
scena duża
premiere

BER

Crew

TAKE ME WITH YOU
choreografia, kostiumy / Choreography, Costume
Robert Bondara
muzyka / music
utwory zespołu RADIOHEAD
BLIND WORDS
choreografia / Choreography
Martynas Rimeikis
muzyka / music
Steve Reich, Lawrence English, Meredith Monk
EPISODE 31
choreografia, dekoracje, video / Choreography, Set Design, Video Design
Alexander Ekman
kostiumy i charakteryzacja / Costume & Make-Up Design
Luke Simcock
reżyseria świateł / Lighting Design by
Nicole Pearce
muzyka / music
Mikael Karlsson
Ane Brun, Erik Satie
fragmenty wierszy w wykonaniu / spoken excerpts of poems
Elinor Basescu
18:00  
scena duża

Crew

TAKE ME WITH YOU
choreografia, kostiumy / Choreography, Costume
Robert Bondara
muzyka / music
utwory zespołu RADIOHEAD
BLIND WORDS
choreografia / Choreography
Martynas Rimeikis
muzyka / music
Steve Reich, Lawrence English, Meredith Monk
EPISODE 31
choreografia, dekoracje, video / Choreography, Set Design, Video Design
Alexander Ekman
kostiumy i charakteryzacja / Costume & Make-Up Design
Luke Simcock
reżyseria świateł / Lighting Design by
Nicole Pearce
muzyka / music
Mikael Karlsson
Ane Brun, Erik Satie
fragmenty wierszy w wykonaniu / spoken excerpts of poems
Elinor Basescu
19:00  
scena duża

Crew

TAKE ME WITH YOU
choreografia, kostiumy / Choreography, Costume
Robert Bondara
muzyka / music
utwory zespołu RADIOHEAD
BLIND WORDS
choreografia / Choreography
Martynas Rimeikis
muzyka / music
Steve Reich, Lawrence English, Meredith Monk
EPISODE 31
choreografia, dekoracje, video / Choreography, Set Design, Video Design
Alexander Ekman
kostiumy i charakteryzacja / Costume & Make-Up Design
Luke Simcock
reżyseria świateł / Lighting Design by
Nicole Pearce
muzyka / music
Mikael Karlsson
Ane Brun, Erik Satie
fragmenty wierszy w wykonaniu / spoken excerpts of poems
Elinor Basescu
11:00  
scena duża

Crew

TAKE ME WITH YOU
choreografia, kostiumy / Choreography, Costume
Robert Bondara
muzyka / music
utwory zespołu RADIOHEAD
BLIND WORDS
choreografia / Choreography
Martynas Rimeikis
muzyka / music
Steve Reich, Lawrence English, Meredith Monk
EPISODE 31
choreografia, dekoracje, video / Choreography, Set Design, Video Design
Alexander Ekman
kostiumy i charakteryzacja / Costume & Make-Up Design
Luke Simcock
reżyseria świateł / Lighting Design by
Nicole Pearce
muzyka / music
Mikael Karlsson
Ane Brun, Erik Satie
fragmenty wierszy w wykonaniu / spoken excerpts of poems
Elinor Basescu
11:00  
scena duża

Crew

choreografia
Tomasz Kajdański
dekoracje i kostiumy
Dorin Gal
asystent choreografa
Andrzej Płatek
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Tomasz Kajdański
dekoracje i kostiumy
Dorin Gal
asystent choreografa
Andrzej Płatek
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Tomasz Kajdański
dekoracje i kostiumy
Dorin Gal
asystent choreografa
Andrzej Płatek
18:00  
scena duża

Crew

choreografia
Tomasz Kajdański
dekoracje i kostiumy
Dorin Gal
asystent choreografa
Andrzej Płatek
19:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Emil Wesołowski
scenografia
Andrzej Kreutz Majewski
kostiumy
Boris Kudlička
18:00  
scena duża

Crew

kierownictwo muzyczne
Aleksander Gref
inscenizacja i choreografia
Emil Wesołowski
scenografia
Andrzej Kreutz Majewski
kostiumy
Boris Kudlička
public.common.backtop