Duża fotografia w górnej części strony przedstawia zaciemnioną postać tancerki na scenie, na czerwonym tle.

Druga fotografia przedstawia tancerkę i tancerza baletowego na scenie, na czarnym tle.

Trzecia fotografia przedstawia tancerkę i tancerza baletowego w pozie. Na tancerzy pada żółte światło, na drugim planie znajduje się wizualizacja w zielonym kolorze.

Czwarta fotografia przedstawia zespół baletowy w dwóch rzędach, składający się z dziesięciu tancerek. Wszystkie kobiety ubrane są w ciemnoszary strój odsłaniający nogi i wykonują tę samą pozę, wysuwając prawe nogi do przodu.

Piąta fotografia to archiwalna, biało-czarna fotografia ukazująca zespół baletowy składający się z kobiet i mężczyzn. Wszyscy wykonują tę samą pozę, unosząc lewą rękę nad głową.

Calendar

11:00  
Aula Artis

Crew

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
11:00  
Aula Artis

Crew

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
19:00  
Aula Artis

Crew

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
19:00  
Aula Artis

Crew

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
18:00  
Aula Artis

Crew

choreografia i reżyseria
Robert Bondara
dekoracje i kostiumy
Julia Skrzynecka
reżyseria świateł
Maciej Igielski
projekcje video
Karolina fender Noińska
asystent choreografa
Evgeniia Meissner
19:00  
Aula Artis

Crew

choreografia
Edward Clug
choreografia
Daniela Cardim

Cast

wykonawcy
soliści, koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Crew

choreografia
Edward Clug
choreografia
Daniela Cardim

Cast

wykonawcy
soliści, koryfeje i zespół baletowy Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
19:00  
Aula Artis
11:00  
Aula Artis
19:00  
Aula Artis
19:00  
Aula Artis

Crew

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Cast

wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
11:00  
Aula Artis

Crew

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Cast

wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Crew

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Cast

wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
19:00  
Aula Artis

Crew

kierownictwo muzyczne
Grzegorz Wierus
reżyseria i choreografia
Michal Štípa
choreografia
Aleksander Gorski
choreografia
Marius Petipa
dekoracje i kostiumy
Aleš Valášek
reżyseria świateł
Wiktor Kuźma
projekcje
Leszek Stryła
asystent choreografa
Guido Sarno

Cast

wykonawcy
koryfeje, zespół baletowy oraz uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu
public.common.backtop