Antonina Kawecka czeka na listy! Włącz się w akcję „Listy do A.”

 

Nie byłoby Teatru Wielkiego w Poznaniu bez plejady znakomitych dyrygentów, reżyserów i solistów.
Nie było historii poznańskiej Opery bez niezapomnianej primadonny, Antoniny Kaweckiej.

Operowa opowieść to również Wy, Drodzy Widzowie, bo bez Was teatr nie mógłby istnieć.Teatr Wielki w Poznaniu zaprasza tych, którzy zetknęli się z Antoniną Kawecką osobiście oraz tych, którzy znają Ją tylko z nagrań, opowieści i recenzji – w stulecie urodzin Artystki napiszcie Państwo do Niej symboliczny list, życzenia lub podzielcie się wspomnieniami. Taka okazja zdarza się raz na sto lat! Nazwaliśmy tę inicjatywę „Listy do A.” i gorąco zachęcamy, abyście Państwo wzięli w niej udział. Najciekawsze teksty wyróżnimy nagrodami!

Rozpoczynamy akcję w dniu koncertu jubileuszowego Antoniny Kaweckiej, 16 stycznia br., w Auli UAM. List, życzenia, wspomnienia będzie można napisać w przerwie koncertu, a następnie złożyć w specjalnie przygotowanej skrzyni. Ci z Państwa, którzy napiszą i przekażą nam listy podczas koncertu, otrzymają płyty Antoniny Kaweckiej. Akcja potrwa do 14 lutego 2023 – do tego czasu jest możliwe napisanie listu do A. i zostawienie go w specjalnej skrzynce na listy w kasie Teatru, która jest czynna od środy do soboty w godzinach 13:00-18:00. W Walentynki podzielimy się z Państwem informacją, czyj tekst najbardziej nas zachwycił/zaskoczył/wzruszył.

Zwycięzca otrzyma operowe gadżety reklamowe: kubek termiczny, pendrive, ładowarkę bezprzewodową oraz bon koncertowy z trzema bezpłatnymi biletami na wybrane wydarzenia Teatru Wielkiego w Poznaniu, które odbędą się do końca czerwca 2023 roku.
Dla laureata II miejsca przewidujemy nagrodę w postaci operowych gadżetów reklamowych, tj. torby, notesu oraz dwóch bezpłatnych biletów na koncert w dniu 8 lutego 2023 („Penderecki/Wajnberg”).
Laureat III miejsca otrzyma operowe gadżety reklamowe: notes, długopis, magnes oraz dwa bezpłatne bilety na koncert w dniu 19 kwietnia 2023 r. („Stabat Mater” A. Dvořáka).

Zatem… czekamy na Państwa listy!

Załączniki:

1. Regulamin konkursu Listy do A.

2. Klauzula informacyjna

Powrót do góry